Facebook

Czy warto zatrudniać tancerza na Wieczór Panieński - wywiad

Twoja przyjaciółka, siostra albo kuzynka wychodzi za mąż, a Tobie przypadł zaszczyt bycia jej świadkową? Zanim nastanie najważniejszy dzień w jej życiu czeka Was zdecydowanie najważniejszy wieczór – jej Wieczór Panieński. Minęły już czasy, kiedy takie wieczorki spędzało się siedząc na kanapie w domu i jedząc ciasteczka, a przed północą wszyscy goście zmywali się do domu. Obecnie Wieczór Panieński, to pretekst do hucznego imprezowania, zabawy przez całą noc (a nawet kilka dni :)) i zwariowanych zachowań. Tego wieczoru możecie popuścić wodze fantazji i robić rzeczy, których dotychczas wystrzegałyście się ze względu na konwenanse. Pamiętaj, że Wieczór Panieński ma również wymiar symboliczny. Jest to rytuał przejścia z niewinnego okresu panieńskiego w dorosły okres dojrzałości do bycia żoną i matką. Bardzo ważne jest więc, żeby z hukiem tę niewinność pożegnać, tak żeby później było co wspominać :).

Scenariuszy na organizację Wieczoru Panieńskiego jest mnóstwo. Wybierając jeden z nich trzeba oczywiście kierować się preferencjami Panny Młodej. To ona jest tego dnia najważniejsza i powinna bawić się najlepiej ze wszystkich. Bardzo popularne obecnie jest wynajmowanie na Wieczór Panieński tancerza erotycznego. Niektóre Panny Młode wręcz żądają obecności takiego Mężczyzny, nie wyobrażając sobie Panieńskiego bez seksownego pokazu. Inne zarzekają się, że nie chcą występu tancerza. Czy jednak faktycznie tak jest, czy tylko boją się krytyki otoczenia, a w głębi duszy marzą o Mężczyźnie, który w subtelny i zmysłowy sposób zatańczy dla nich w tej wyjątkowy wieczór?

Jeśli właśnie stoisz przed wyborem – zaprosić tancerza na Wieczór Panieński czy nie, przeczytaj wywiad z Dawidem Ozdobą – założycielem, liderem i managerem grupy wspaniałych, profesjonalnych tancerzy erotycznych BadBoys. Mam nadzieję, że rozwieje Twoje wątpliwości :).

Frywolnie.pl: Świadkowa i koleżanki Panny Młodej często mają wątpliwości czy wynajęcie tancerza spotka się z pozytywną reakcją Panny Młodej. Czy możesz rozwiać ich wątpliwości?

Dawid: Bardzo często świadkowe obawiają się tej decyzji i uprzedzają nas, że Panna Młoda jest delikatna, nie chce tancerza itp. A ja zawsze kiedy to słyszę, wiem, że impreza będzie super :)! Dlaczego? Bo tzw. "szare myszki" najbardziej szaleją na swoich Wieczorach Panieńskich. Czasem, kiedy w drzwiach pojawia się nasz tancerz przebrany np. za policjanta czy marynarza, Panna Młoda krępuje się i nie wie jak się zachować. Gdy jednak tancerz delikatnie całuje ją w rękę i mówi "spokojnie nie musisz się obawiać, nie będzie niczego wulgarnego, tylko delikatny taniec", to w czasie pokazu Dziewczyna szaleje i zapomina o stereotypach. Czuje się bezpiecznie i już bez skrępowania podziwia męskie ciało nasmarowane balsamem (tak, balsamem bo moi tancerze mają zakaz używania oliwki, która może pobrudzić ubranie). Bardzo często dziewczyny dziękują nam za profesjonalne podejście do tematu, a w podziękowaniu dają napiwki :).

Coraz częściej również Panowie Młodzi zamawiają tancerzy z BadBoys na imprezy swoich przyszłych żon. Wiedzą, że do pracy podchodzimy z profesjonalizmem i szanujemy Kobiety. Mają pewność, że ich narzeczona będzie odpowiednio potraktowana, a oni nie będą mieli późniejszych powodów do zazdrości.

Frywolnie.pl: Istnieje stereotyp, że występ striptizera ogranicza się do machania gołymi pośladkami przed oczami Panny Młodej. Jak w rzeczywistości wygląda taki pokaz?

Dawid: Nie lubimy słowa striptizer. Wolimy określenie tancerz erotyczny. Striptizer w Polsce kojarzy się z naoliwkowanym, napakowanym gościem, który gania w samych stringach. 11 lat temu postanowiliśmy zmienić stereotyp tancerza erotycznego i powołaliśmy profesjonalną grupę tancerzy BadBoys.

Pokaz składa się z idealnie dobranej muzyki, która ma pobudzić pragnienia i zmysły. Stroju, który pokazuje prawdziwego twardziela. Tanecznego show, które ma nacieszyć oczy Kobiety. Wszystko jest przemyślane i dopracowane w taki sposób, żeby Kobiety na imprezie pamiętały naszych tancerzy jeszcze dłuuuugoooo :).

Frywolnie.pl: Ile kosztuje wynajęcie tancerza na Wieczór Panieński? Co jest wliczone w cenę?

Dawid: Koszt wynajęcia tancerza, to 500 zł. Jeżeli ktoś podaje niższą cenę, to warto zastanowić się zanim się taką osobę zatrudni. Może okazać się, że to jakiś "burak" o wątpliwych umiejętnościach tanecznych, który tylko popsuje imprezę :(. Często dziewczyny chcą zaoszczędzić i później w nocy dzwonią do nas prosząc o pomoc. Okazuje się, że na ich imprezie pojawił się ktoś, kto o tańcu nie miał pojęcia, najadł się, napił, wziął kasę i zniknął. Dlatego przestrzegam i powtarzam – lepiej wynająć profesjonalnego tancerza, który porządnie przygotuje się do występu, a już po nim zostawi niezapomniane wspomnienia.

W cenę wliczony jest 15 minutowy pokaz artystyczny. Już po występie, zupełnie gratis, tancerz zostaje maksymalnie godzinę i rozkręca imprezę. Jest to prezent od tancerza, bo płaci się tylko za show. W tym dodatkowym czasie tancerz prowadzi zabawy z dziewczynami, robi sobie z nimi zdjęcia i wprowadza w imprezowy nastrój. Kiedy tancerz znika, rozkręcone dziewczyny ruszają dalej do klubów lub szaleją do rana w mieszkaniu.

Frywolnie.pl: W jaki sposób tancerz dobiera takie elementy występu jak choreografia, muzyka, przebranie?

Dawid: To nasza słodka tajemnica :). Trzeba pamiętać, że na imprezie pojawiają się Kobiety w różnym wieku - mama Pani Młodej a nawet babcia, a show musi uwzględniać potrzeby każdej z nich. Dla amatorów jest to często problem nie do przejścia, dla nas to czysta przyjemność :). Kobieta zawsze jest Kobietą, nie ważne ile ma lat. W trakcie pokazu obserwujemy Kobiety - ich oczy mówią nam o tym co czują. Jeśli jest taka potrzeba, to modyfikujemy show już na miejscu.

A co do strojów, to mamy chyba wszystkie możliwe, które powodują, że Kobieta ma ochotę schrupać tancerza w czasie pokazu ;).

Frywolnie.pl: Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając tancerza na Wieczór Panieński?

Dawid: Przede wszystkim na gust Panny Młodej. W naszej grupie stawiamy na różnorodność – jeden tancerz jest wysoki, drugi niski, jeden jest brunetem, inny blondynem. Wcześniej warto obejrzeć zdjęcia i filmy dostępne na stronie internetowej www.badboys.pl i wybrać tego, który najbardziej spodoba się Pannie Młodej. Ważny jest również profesjonalizm i doświadczenie tancerza. Prowadzimy ostrą selekcję i przed przyjęciem nowego chłopaka do BadBoys szkolimy go i dokładnie sprawdzamy jakie ma podejście do Kobiet i czy potrafi dawać im radość. Dzięki temu Dziewczyny są zawsze bardzo zadowolone z naszych pokazów. Ostatnio usłyszeliśmy nawet zabawne hasło "Są banany i jest Czikita. Są tancerze i jest BadBoys" :).

Frywolnie.pl: A jak wygląda sprawa terminów? Na ile wcześniej trzeba zarezerwować występ tancerza?

Dawid: Czasami terminy są zajęte już rok wcześniej - poważnie! Innym razem można zamówić tancerza tego samego dnia. Wszystko zależy od daty w kalendarzu. Nasza grupa jest bardzo liczna, a wszystko co robimy, robimy dla Kobiet. Dlatego zawsze szukamy takiego rozwiązania, które je zadowoli.

Frywolnie.pl: Czy masz jakieś dodatkowe rady dla dziewczyn organizujących Wieczór Panieński?

Dawid: Jest wiele firm, które naciągają dziewczyny oferując pomoc w organizacji wieczorów panieńskich :(. Szkoda na to pieniędzy. Na naszej stronie www.badboys.pl umieściliśmy wiele porad, linków i namiarów na firmy, które mogą przydać się w trakcie organizacji imprezy. Nie zarabiamy na tym, chcemy pomóc Dziewczynom w organizacji tego wyjątkowego wieczoru. A dodatkowo, Dziewczyny które powołują się w Warszawie na naszą grupę często dostają zniżki :).

Frywolnie.pl: Czy są jakieś miejsca, w których można obejrzeć występ BadBoys przed zdecydowaniem się na wynajęcie jednego z Was na Wieczór Panieński?

Dawid: Nasza strona www.badboys.pl to kopalnia wiedzy jeżeli chodzi o taniec erotyczny. Warto zrobić sobie dobrą kawę i spędzić przy niej kilka chwil. Na stronach www.facebook.com/wieczorpanienski, www.youtube.com/dawidozdoba, www.youtube.com/ewaozdoba jest wiele filmów z pokazów ale też z naszego życia prywatnego.

Frywolnie.pl: Jak sam wspomniałeś, grupa BadBoys występuje na Wieczorach Panieńskich już od 11 lat. Czy przez ten czas zaobserwowaliście zmiany w organizacji Wieczorów? Co obecnie jest w modzie?

Dawid: Obecnie Wieczór Panieński to meeeega impreza, która może trwać tydzień, kiedy zaczynaliśmy to był temat taboo. Jesteśmy prekursorami jeżeli chodzi o taniec na Wieczorach Panieńskich. Jako pierwsi pokazaliśmy również na naszej stronie internetowej swoje życie prywatne, żeby Kobiety nam zaufały i zobaczyły, że warto zamawiać tancerzy. Pokazaliśmy też, jakie konkursy można robić, jak może wyglądać tort, przebrania itp. Wcześniej te elementy praktycznie nie występowały na polskich Wieczorach Panieńskich. Było grzecznie, szaro i ponuro. Duża zmiana zaszła też w prezentach, które dostaje Panna Młoda. Coraz rzadziej wręcza się przedmioty, dzięki którym Kobieta ma być lepszą żoną. Stawia się na jej przyjemność i czerpanie satysfakcji z miłości cielesnej. Dlatego tak popularne stały się wibratory, kosmetyki erotyczne i inne akcesoria, które przydadzą się Kobiecie w sypialni.

Frywolnie.pl: Dziękujemy za wywiad :)).

Dawid: Przesyłamy buziaczka i pamiętajcie - u nas Dzień Kobiet trwa cały rok. Jesteśmy dla Was cudowne istotki :).

 

Grupa tancerzy BadBoys

Polecane produkty