Facebook

Zmysłowa świeca do masażu

Sensations Massage Candle

Producent: Bijoux Indiscrets, Kategoria: Olejki i świeczki do masażu
Zmyslowa_swieca_do_masazu1.jpg.jpg
Zmyslowa_swieca_do_masazu2.jpg.jpg
Cena: 29,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opinia naszej testerki

Świeczka zamknięta jest w małym, metalowym opakowaniu, łatwym do zabrania w podróż. Zapach świecy jest delikatny i przyjemny. Dobrze się pali i łatwo gasi. Nieznaczne problemy sprawiło nam właściwe dozowanie ilości olejku. Przydałoby się wcześniejsze przeszkolenie :) lub kilka eksperymentów, które są na szczęście czystą przyjemnością ;). Po masażu na plecach zostaje sporo olejku, który sprawia lekki dyskomfort. Być może brak nam jeszcze doświadczenia w używaniu świeczki. Podsumowując – polecamy świeczkę, ale po wcześniejszym krótkim kursie masażu – w przeciwnym razie czeka was wiele eksperymentów :).
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Masaż od wieków znany jest ze swojej mocy uzdrawiania ciała i ducha. Czemu więc nie obdarzyć ukochanej osoby relaksującym i zmysłowym dotykiem dłoni? Nie rozpieścić zmysłową i kojącą zmysły świecą do masażu firmy Bijoux Indiscrets? Zgaście światło, zapalcie świecę i poddajcie się sensualnej mocy masażu erotycznego. Niech Wasze zmysły przeniosą Was do błogiego świata intymnej rozkoszy.

Świeczki do masażu są przebojem ostatnich lat. Dzięki niskiej temperaturze spalania można śmiało wylać ciepły wosk bezpośrednio na ciało nie martwiąc się o poparzenie skóry. Wosk zamienia się w cudownie ciepły olejek o wysokich właściwościach nawilżających, relaksujących i rozluźniających spięte mięśnie.

Skóra po użyciu olejku ze świecy staje się niezwykle gładka, przyjemna w dotyku i pięknie pachnie.

Tak samo, jak w innych pachnących produktach Bijoux Indiscrets w świecy użyto zapachu skomponowanego według starożytnej formuły z Kamasutry. Jego sekret, to siła afrodyzjaków połączona ze słodyczą róży, egzotyką jaśminu i erotyczną mocą Ylang-Ylang. To wszystko muśnięte aromatem egzotycznych przypraw.

Świeczka jest mała, co czyni ją idealnym kompanem każdej romantycznej podróży. Dzięki swoim niewielkim wymiarom jest lekka, dyskretna i zajmuje mało miejsca w walizce.

Sposób użycia:

 1. Zapal świecę i poczekaj aż wosk się roztopi (ok. 15-20 minut).
 2. W międzyczasie możecie zjeść lekką kolację albo wziąć kąpiel w wannie rozkoszując się zmysłowym zapachem świecy.
 3. Kiedy świeca i Wy będziecie już gotowi do masażu, zdmuchnij płomień i odczekaj 30 sekund.
 4. Wylej ciepły wosk na ciało Partnera i wmasuj długimi, posuwistymi ruchami.
 5. Po zakończonym masażu odczekaj aż wosk stężeje i odstaw w bezpieczne miejsce, w którym będzie czekać na kolejny romantyczny wieczór.

Waga: 35 g.

Składniki: uwodorniony olej kokosowy, wosk pszczeli, glyceryl stearate, aromat, tokoferol acetat, krokosz barwierski, aloes.

Zapach: specjalny zapach Bijoux Indiscrets oparty na recepturze z Kamasutry.

Środki ostrożności:

 • używaj świecy tylko ze zgaszonym knotem, w przeciwnym wypadku wosk może okazać się zbyt gorący,
 • trzymaj świeczkę z dala od łatwopalnych materiałów,
 • jeśli knot zrobi się za długi i będzie się przechylał, skróć go,
 • stawiaj świeczkę tylko na stabilnym podłożu,
 • nie stawiaj świeczki w przeciągu,
 • trzymaj z dala od dzieci i zwierząt,
 • nie wkładaj palców do świeczki w trakcie jej palenia się,
 • unikaj kontaktu z oczami; jeśli wosk dostanie się do oka natychmiast przemyj je wodą; wskazana jest również konsultacja z lekarzem,
 • jeśli Twoja skóra stanie się podrażniona od używania świeczki zakończ masaż; jeśli podrażnienie nie minie sugerujemy konsultację z lekarzem,
 • nigdy nie zostawiaj palącej się świeczki bez nadzoru; mimo, że jest to świeczka do masażu może w taki sam sposób wywołać ogień, jak zwykła świeca.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 29,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Polecane produkty