Facebook

Zestaw wibrujących nakładek Vibroman Screaming O

Producent: Screaming O, Kategoria: Pierścienie na penisa
Zestaw_wibrujacych_nakladek_Vibroman_Screaming_O_02.jpg
Zestaw_wibrujacych_nakladek_Vibroman_Screaming_O_01.jpgZestaw_wibrujacych_nakladek_Vibroman_Screaming_O_05.jpgZestaw_wibrujacych_nakladek_Vibroman_Screaming_O_03.jpgZestaw_wibrujacych_nakladek_Vibroman_Screaming_O_04.jpgZestaw_wibrujacych_nakladek_Vibroman_Screaming_O_06.jpg
Cena: 49,00
Stara cena: 79,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opis produktu

WYPRZEDAŻ do -65%!
Promocja ważna do wyczerpania zapasów produktów wyprzedawanych.

Chcesz zmienić swojego Partnera w prawdziwe wibrujące centrum rozkoszy :)? Wypróbuj zestaw 3 nakładek wibrujących - pierścień na penisa, stymulatorek nakładany na palec i nakładkę na język. Tradycyjnie nakładki przeznaczone są do seksu oralnego, penetracji oraz do ręcznej stymulacji łechtaczki. Możecie jednak szukać innych, własnych sposobów na ich użycie - do pieszczenia piersi, warg sromowych, okolic odbytu, .... Waszą rozkosz ograniczy tylko Wasza kreatywność!

W zestawie znajdziesz aż 3 osobne wibrujące nakładki - jedną na język, jedną na palec oraz pierścień erekcyjny. Każda z nich wibruje przez około 30 minut. Nakładki są jednorazowe.

Nakładki są bezpieczne i higieniczne. Wyprodukowano je z wysokiej jakości silikonu SEBS. Ten materiał ma jeszcze jedną zaletę, jest elastyczny - łatwo dopasuje się do wielkości palca i penisa.

Zawartość:

 • pierścień erekcyjny
 • nakładka na palec
 • nakładka na język.

Materiał: bezpieczny, przebadany silikon SEBS.

Cechy nakładek w skrócie:

 • jednorazowe
 • jeden rodzaj wibracji
 • wytrzymały, rozciągliwy materiał
 • wodoodporne
 • 30+ minut działania każdej nakładki
 • wolne od ftalanów i lateksu
 • higieniczne.

Zasilanie:

 • wbudowane w nakładki
 • baterie załączone.

Kolor: niebieski.


Pamiętajcie o kilku zasadach bezpiecznego używania pierścienia erekcyjnego.

 1. Nie używajcie pierścienia dłużej niż przez 20 minut, a jeśli robicie, to pierwszy raz, zalecamy skrócenie tego czasu do 10 minut. Później możecie systematycznie ten czas zwiększać ale maksymalnie do 20 minut. Zbyt długie noszenie pierścienia może prowadzić m.in. do uszkodzenia nerwów w penisie.
 2. Pomiędzy kolejnymi użyciami róbcie przynajmniej godzinne przerwy.
 3. Jeśli zauważycie jakiekolwiek niepokojące objawy (ból, dyskomfort, uczucie odrętwienia w genitaliach, zimny lub biały penis), od razu przerwijcie używanie pierścienia. Jeśli objawy nie ustępują wybierzcie się na konsultację do lekarza.
 4. Nie używajcie pierścienia bez konsultacji medycznej jeśli Wasz Partner cierpi na choroby serca, anemię sierpowatą lub bierze leki rozrzedzające krew.
 5. Odradzamy używania metalowych pierścieni, ponieważ do ich zdjęcia może być potrzebna interwencja medyczna. Polecamy tylko pierścienie wykonane z materiałów przynajmniej odrobinę rozciągliwych.

Przestrzeganie powyższych zasad zapewni Wam wspaniale długi i przyjemny stosunek.

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 49,00
Stara cena: 79,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne