Facebook

Zestaw erotyczny Position Master

POSITION MASTER

Producent: Pipedream, Kategoria: Sexual positioning
Zestaw_erotyczny_Position_Master.jpg
Zestaw_erotyczny_Position_Master_02.jpg
Cena: 49,00
Stara cena: 149,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

WYPRZEDAŻ DO -70%!
Promocja ważna do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów.
Uwaga! Część produktów występuje w pojedynczych sztukach - promocja obowiązuje wyłącznie na te produkty i nie ma możliwości zakupu większej ilości w promocyjnej cenie.

Czy przy wszystkich pozycjach, które wymagają uniesienia do góry nóg czujesz następnego dnia ból w mięśniach? Chciałabyś żeby pozycje, które wspomagają głębszą penetrację i lepsze dotarcie do punktu G, były bardziej wygodne? Z pomocą przyjdzie Ci Position Master. W jaki sposób? Już tłumaczymy.
Super miękką poduszkę podkładasz pod szyję. Do poduszki doczepione są regulowane paski, na końcu których znajdują się miękkie opaski na nogi. Wkładasz łydki w opaski, a pod wpływem ciężaru Twojego ciała paski naciągają się i trzymają Twoje nogi w górze. Dzięki temu jest Ci znaczniej wygodniej, a trzymanie nóg w górze jest już bezbolesne. Trzymając za paski możesz manewrować swoimi nogami i ustawiać je w różnych pozycjach.

Poduszka jest gruba, miękka i bardzo wygodna. Zestaw świetnie nadaję się w podróż. Jeśli nie macie już miejsca w walizce, zawsze możecie wykorzystać poduszkę do podparcia szyi w pociągu, autobusie czy samochodzie. Pozostaje tylko wykombinować, jak schować paski, które są przytwierdzone do poduszki:).

Materiał: nylon, plusz.

Kolor: fioletowo-różowy.

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 49,00
Stara cena: 149,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni