Facebook

Zestaw Her name is Rio Ooh by Je Joue

Producent: Ooh by Je Joue, Kategoria: Zestawy
zestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue.jpg
zestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue1.jpgzestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue2.jpgzestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue3.jpgzestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue4.jpgzestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue5.jpgzestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue6.jpgzestaw_her_name_is_rio_ooh_by_je_joue7.jpg
Cena: 299,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Zestaw marki Ooh by Je Joue. W skład zestawu wchodzą:

  • silniczek wibrujący kompatybilny z nakładkami Ooh by Je Joue
  • nakładka wibrująca nr 1 w kolorze żółtym
  • nakładka wibrująca nr 2 w kolorze bladego różu

Nakładka wibrująca nr 1 w połączeniu z silnikiem wibrującym to idealnie mieszczącyc się w dłoni wibrator zewnętrzny, który świetnie sprawdzi się w zmysłowej stymulacji łechtaczki.

Nakładka wibrująca nr 2 w połączeniu z silnikiem wibrującym zmienia się w klasyczny wibrator. Gładkie, pociągłe kształty zostały zaprojektowane tak, by idealnie współpracować z kobiecym ciałem.

Wszyskie nakładki wykonane zostały z bezpiecznego dla skóry silikonu medycznego.

Spersonalizuj swoją przyjemność! Zapoznaj się z gamą kolorowych akcesoriów, wybierz swoje ulubione i otwórz drzwi do całkowicie nowego świata przyjemności. Po prostu weź silniczek i specjalną, kompatybilną z nim nakładkę (albo dwie!) i rozpocznij zabawę. Gdy nabierzesz ochoty na nowe doświadczenia, nic prostszego – wystarczy, że wymienisz nakładkę na inną, a zabawa nabierze zupełnie nowych reguł. Stwórz swoją własną kolekcję Ooh i baw się tak, jak chcesz! Bogactwo różnych wzorów nakładek w towarzystwie mocnego silniczka sprawią, że Ooh by Je Joue stanie się Twoją nową ulubioną zabawką!

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 299,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni