Facebook

Zestaw Długo i szczęśliwie Red Label

Producent: Bijoux Indiscrets, Kategoria: Zestawy
Zestaw_Dlugo_i_szczesliwie_red_label.jpg
Zestaw_Dlugo_i_szczesliwie_Red_Label2.jpg.jpgZestaw_Dlugo_i_szczesliwie_Red_Label3.jpg.jpgZestaw_Dlugo_i_szczesliwie_Red_Label4.jpg.jpgZestaw_Dlugo_i_szczesliwie_Red_Label5.jpg.jpgZestaw_Dlugo_i_szczesliwie_Red_Label6.jpg.jpg
Cena: 109,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opis produktu

Zestaw Bijoux Indiscrets Długo i Szczęśliwie Red Label, to zupełnie nowa, kusząca odsłona ślubnego zestawu Długo i Szczęśliwie. Ogniście czerwone dodatki przeobrażą każdą Kobietę w słodką diablicę. Nakładając na piersi odważne naklejki z satynowymi kokardkami, na udo zmysłową podwiązkę, a na ręce delikatne kajdanki z łańcuszkiem, wzniecisz w Partnerze ogień pożądania. Ogień, który podsycisz pieszcząc go piórkiem do łaskotania we wszystkich najbardziej wrażliwych miejscach.

Jesteś Mężczyzną i szukasz idealnego prezentu dla swojej Partnerki? Zestaw Długo i Szczęśliwie Red Label zachwyci każdą Kobietę. Jest pięknie wykonany i niezwykle zmysłowy, a jego pobudzające działanie przetestujecie razem. Wyobraź sobie jak Twoja Wybranka będzie wyglądała ubrana TYLKO w ten oszałamiający zestaw. Zrób jej prezent na Mikołajki albo na Święta. Wręcz go kiedy będziecie tylko we dwoje - może zechce od razu go użyć :).

W zestawie:

  • subtelne kajdanki wykonane z organzy z satynowymi kokardkami, połączone łańcuszkiem
  • samoprzylepne biżuteryjne naklejki na piersi z satynowymi kokardkami
  • podwiązkę z organzy z satynową kokardką
  • delikatne piórko do łaskotania.

Materiał: organza i satyna.

Kolor: czerwony.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 109,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne