Facebook

Wibrujący pierścień na penisa Muvee

Muvee Penisring

Producent: Feelz Toys, Kategoria: Pierścienie na penisa
Wibrujacy_pierscien_na_penisa_Muvee.jpg
Cena: 39,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opis produktu

Chcesz zapewnić sobie dłuższy stosunek, a swojemu Mężczyźnie bardziej intensywny orgazm? Użyjcie pierścienia na penisa, nazywanego czasem pierścieniem erekcyjnym.
Jego działanie jest proste. Zakładacie go na podstawę penisa, a ucisk powoduje zatrzymanie krwi w penisie, co prowadzi do jego przekrwienia i powiększenia. Stąd już prosta droga do wydłużenia erekcji i wspanialszych doznań w trakcie orgazmu.

Penis erekcyjny Muvee został stworzony z myślą o przyjemności obydwojga partnerów. Posiada wyjmowany pocisk, który po włączeniu wibruje i przyjemnie stymuluje łechtaczkę. Pierścień jest tak wyprofilowany, że pocisk trafia idealnie w ten kobiecy punkt rozkoszy. Pierścień, wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznego silikonu medycznego, jest bardzo rozciągliwy.

Dla łatwiejszego nałożenia i zdjęcia pierścienia możecie zastosować lubrykant na bazie wody. Pamiętajcie, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia pierścienia.

Sposób użycia:

 • Po wyjęciu z opakowania przemyjcie pierścień środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych lub zwykłą ciepłą wodą z mydłem.
 • Załóżcie pierścień na podstawę członka w stanie erekcji.
 • Kontynuujcie dobrą zabawę i cieszcie się bardziej intensywnymi doznaniami.
 • Przez pierścień możecie przełożyć również jądra. Wtedy róbcie to lepiej na penisie w stanie spoczynku. Najpierw włóżcie jedno jądro, później drugie, a na końcu samego penisa.
 • Trzymajcie założony pierścień maksymalnie 20 minut (przy pierwszym użyciu nie więcej niż 10 min.)
 • Po skończonej zabawie ponownie umyjcie pierścień i schowajcie w bezpiecznym miejscu.

Zawartość:

 • pierścień erekcyjny
 • baterie.

Materiał: 100% silikon medyczny.

Wymiary:

 • średnica wewnętrzna (pierścień nierozciągnięty) - 25 mm
 • średnica wewnętrzna (pierścień maksymalnie rozciągnięty) - 63 mm.

Zasilanie:

 • 2 baterie zegarkowe (LR41)
 • przełącznik do włączania i wyłączania wibracji
 • para baterii wytrzymuje ok. 40 minut.

Kolor: niebieski.

Dodatkowe informacje:

 • wolny od szkodliwych ftalanów
 • hipoalergiczny
 • bardzo cichy.


Pamiętajcie o kilku zasadach bezpiecznego używania pierścienia.

 1. Nie używajcie pierścienia dłużej niż przez 20 minut, a jeśli robicie, to pierwszy raz, zalecamy skrócenie tego czasu do 10 minut. Później możecie systematycznie ten czas zwiększać ale maksymalnie do 20 minut. Zbyt długie noszenie pierścienia może prowadzić m.in. do uszkodzenia nerwów w penisie.
 2. Pomiędzy kolejnymi użyciami róbcie przynajmniej godzinne przerwy.
 3. Jeśli zauważycie jakiekolwiek niepokojące objawy (ból, dyskomfort, uczucie odrętwienia w genitaliach, zimny lub biały penis), od razu przerwijcie używanie pierścienia. Jeśli objawy nie ustępują wybierzcie się na konsultację do lekarza.
 4. Nie używajcie pierścienia bez konsultacji medycznej jeśli Wasz Partner cierpi na choroby serca, anemię sierpowatą lub bierze leki rozrzedzające krew.
 5. Odradzamy używania metalowych pierścieni, ponieważ do ich zdjęcia może być potrzebna interwencja medyczna. Polecamy tylko pierścienie wykonane z materiałów przynajmniej odrobinę rozciągliwych.

Przestrzeganie powyższych zasad zapewni Wam wspaniale długi i przyjemny stosunek.

Wszystkie produkty Feelz Toys wykonane są ze 100% medycznego silikonu najwyższej jakości. Jest to materiał najbardziej bezpieczny z wszystkich materiałów używanych do produkcji zabawek erotycznych. Wykorzystuje się go również w przemyśle spożywczym i w opiece zdrowotnej.

Silikon w dotyku jest miękki jak skóra, szybko się nagrzewa i pozostaje ciepły dłużej niż inne materiały. Nie zawiera środków zmiękczających, jest bezzapachowy, bezsmakowy i nieporowaty (gładki). Dodatkowo jest hipoalergiczny i można go łatwo wyczyścić zwykłą wodą z mydłem.

Produkty Feelz Toys są jednymi z najbardziej innowacyjnych, przyjaznych środowisku i bezpiecznych zabawek erotycznych dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie produkty zawierają certyfikat CE i spełniają wszystkie wymagania dyrektyw RoHS (Restriction of Hazardous Substances - Ograniczenie użycia substancji niebezpiecznych).

Produkty Feelz Toys, tak samo jak wszystkie produkty wykonane z silikonu należy używać wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Nie powinno się używać ich z lubrykantami silikonowymi, ponieważ w wyniku tarcia silikonu o silikon może dojść do uszkodzenia produktu.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 39,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne