Facebook

Wibrujące pierścienie na penisa 3 szt.

PLEASURE RINGS (3 PCS)

Producent: LoversPremium, Kategoria: Pierścienie na penisa
Wibrujace_pierscienie_na_penisa_3_szt.jpg
Wibrujace_pierscienie_na_penisa_3_szt_02.jpgWibrujace_pierscienie_na_penisa_3_szt_03.jpgWibrujace_pierscienie_na_penisa_3_szt_01.jpgWibrujace_pierscienie_na_penisa_3_szt_05.jpgWibrujace_pierscienie_na_penisa_3_szt_04.jpg
Cena: 44,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opinia naszej testerki

Pierścienie wykonane są z miękkiego materiału, bardzo rozciągliwego i przyjemnego w dotyku. Gdzie przód, gdzie góra? Delikatną sugestią mogą być wypustki na wibrującej części :). Pasują do ... wiecie czego :). A jak pierścienie sprawdzają się w praktyce? Otóż... wibracje czuć słabo. Ja nie czułam ich prawie wcale, partner czuł za to wyraźnie. Daliśmy im jednak jeszcze jedną szansę i wymyśliliśmy inne zastosowanie - pierścień w dłoń (na palec) i w rejs po całym ciele. I to był strzał w dziesiątkę! Co prawda to nie było zastosowanie podstawowe, ale dało nam mnóstwo zabawy i przyjemności :). Podsumowując - dużo zależy od Was i Waszych preferencji, nam pierścień przydaje się praktycznie wyłącznie w czasie gry wstępnej, potem już nie zmienia znacząco doznań. Pierścienie są jednorazowe (nie można wymienić baterii) ale czas działania jednego pierścienia jest znacznie dłuższy, niż się spodziewaliśmy.
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Chcesz zapewnić sobie dłuższy stosunek, a swojemu Mężczyźnie bardziej intensywny orgazm? Użyjcie pierścienia na penisa, nazywanego czasem pierścieniem erekcyjnym.
Jego działanie jest proste. Zakładacie go na podstawę penisa, a ucisk powoduje zatrzymanie krwi w penisie, co prowadzi do jego przekrwienia i powiększenia. Stąd już prosta droga do wydłużenia erekcji i wspanialszych doznań w trakcie orgazmu.

Pierścienie mają sprawiać przyjemność obydwojgu partnerom, dlatego wyposażono je w mini wibratorek, który przyjemnie stymuluje w trakcie stosunku i penisa i łechtaczkę.

Sposób użycia:

 • Po wyjęciu z opakowania przemyjcie pierścień środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych.
 • Załóżcie pierścień na podstawę członka w stanie erekcji.
 • Kontynuujcie dobrą zabawę i cieszcie się bardziej intensywnymi doznaniami.
 • Przez pierścień możecie przełożyć również jądra. Wtedy róbcie to lepiej na penisie w stanie spoczynku. Najpierw włóżcie jedno jądro, później drugie, a na końcu samego penisa.
 • Trzymajcie założony pierścień maksymalnie 20 minut (przy pierwszym użyciu nie więcej niż 10 min.)
 • Po skończonej zabawie pierścień najlepiej wyrzucić. Jeśli jednak nakładka wibrująca nie rozładowała się do końca można delikatnie przetrzeć pierścień środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych i użyć ponownie.

Zawartość:

 • 3 pierścienie erekcyjne.

Materiał: silikon.

Zasilanie:

 • wbudowane w pierścień
 • jeden pierścień wystarcza na jednorazowe użycie
 • włączanie pierścienia - przesuń przycisk na nakładce wibrującej.

Kolor: różowy.


Pamiętajcie o kilku zasadach bezpiecznego używania pierścienia.

 1. Nie używajcie pierścienia dłużej niż przez 20 minut, a jeśli robicie, to pierwszy raz, zalecamy skrócenie tego czasu do 10 minut. Później możecie systematycznie ten czas zwiększać ale maksymalnie do 20 minut. Zbyt długie noszenie pierścienia może prowadzić m.in. do uszkodzenia nerwów w penisie.
 2. Pomiędzy kolejnymi użyciami róbcie przynajmniej godzinne przerwy.
 3. Jeśli zauważycie jakiekolwiek niepokojące objawy (ból, dyskomfort, uczucie odrętwienia w genitaliach, zimny lub biały penis), od razu przerwijcie używanie pierścienia. Jeśli objawy nie ustępują wybierzcie się na konsultację do lekarza.
 4. Nie używajcie pierścienia bez konsultacji medycznej jeśli Wasz Partner cierpi na choroby serca, anemię sierpowatą lub bierze leki rozrzedzające krew.
 5. Odradzamy używania metalowych pierścieni, ponieważ do ich zdjęcia może być potrzebna interwencja medyczna. Polecamy tylko pierścienie wykonane z materiałów przynajmniej odrobinę rozciągliwych.

Przestrzeganie powyższych zasad zapewni Wam wspaniale długi i przyjemny stosunek.

Opinie o produkcie

 • Pierścienie są jednorazowe ale kupując całe opakowanie wychodzą taniej niż np. pierścień Durexa. Ich plusem jest to, że mają zdecydowanie ładniejsze opakowanie - sztywne kartonowe pudełko, lekko tłoczone. Jeden pierścień spokojnie starcza na jeden raz (a jak jeszcze "chodzi", to można go schować w tym pudełku). Są bardzo rozciągliwe i spełniają swoją rolę. Polecam.

  Muszka
 • Ja też polecam. Małe, estetyczne, niepozorne. Starczają akurat na raz. Bardzo rozciągliwe i miękkie, dzięki czemu nie ocierają.

  Ala123

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 44,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne

Polecane produkty