Facebook

Silikonowy pędzelek do malowania ciała

Playbrush

Producent: Feelz Toys, Kategoria: Akcesoria romantyczne
Silikonowy_pedzelek_do_malowania_ciala.jpg
Cena: 55,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opis produktu

Przygotujcie się na rewolucję w Waszej sypialni. Za pomocą wibrującego pędzelka do malowania ciała nadajcie zupełnie nowy smak miłosnej grze wstępnej.
Użyjcie pędzelka do rozsmarowania na ciele Partnera czekolady, lodów lub innego słodkiego przysmaku, a później zlizujcie i scałowujcie go doprowadzając się na granice rozkoszy.

Pędzelek ma jeszcze jedną zaletę - w razie potrzeby możesz użyć go w kuchni:). Nie zapomnij tylko dokładnie go później umyć, a najlepiej zdezynfekować specjalnym płynem do czyszczenia akcesoriów erotycznych.

Pędzelek wykonany jest z miękkiego, bezpiecznego silikonu medycznego.

Zasilanie: 2 baterie G3A (w opakowaniu 6 bateri).

Wymiary:
Długość:
15cm

Wszystkie produkty Feelz Toys wykonane są ze 100% medycznego silikonu najwyższej jakości. Jest to materiał najbardziej bezpieczny z wszystkich materiałów używanych do produkcji zabawek erotycznych. Wykorzystuje się go również w przemyśle spożywczym i w opiece zdrowotnej.

Silikon w dotyku jest miękki jak skóra, szybko się nagrzewa i pozostaje ciepły dłużej niż inne materiały. Nie zawiera środków zmiękczających, jest bezzapachowy, bezsmakowy i nieporowaty (gładki). Dodatkowo jest hipoalergiczny i można go łatwo wyczyścić zwykłą wodą z mydłem.

Produkty Feelz Toys są jednymi z najbardziej innowacyjnych, przyjaznych środowisku i bezpiecznych zabawek erotycznych dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie produkty zawierają certyfikat CE i spełniają wszystkie wymagania dyrektyw RoHS (Restriction of Hazardous Substances - Ograniczenie użycia substancji niebezpiecznych).

Produkty Feelz Toys, tak samo jak wszystkie produkty wykonane z silikonu należy używać wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Nie powinno się używać ich z lubrykantami silikonowymi, ponieważ w wyniku tarcia silikonu o silikon może dojść do uszkodzenia produktu.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 55,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni