Facebook

Prezerwatywy Pasante Female Condom - dla Kobiet 3 szt.

Producent: Pasante, Kategoria: Higiena
Prezerwatywy_Pasante_Female_Condom_dla_Kobiet_3_szt.jpg
Cena: 28,50
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opis produktu

Prezerwatywy Pasante, to świetny wybór, jeśli chcesz zabezpieczyć się przed:

  • nieplanowaną ciążą,
  • chorobami przenoszonymi drogą płciową,
  • bakteriami, które mogą być przenoszone w trakcie uprawiania na zmianę - seksu analnego i waginalnego,
  • infekcjami, które może wywołać używanie wibratorów, dild i innych akcesoriów erotycznych wykonanych z niehigienicznych, porowatych materiałów (żelu, PCW lub gumy),
  • chorobami i bakteriami przenoszonymi w trakcie dzielenia się akcesoriami erotycznymi z innymi osobami.

Prezerwatywa Pasante Female Condom, to jedna z nielicznych prezerwatyw na rynku przeznaczonych do użytku przez Kobiety! Stosując ją możesz zawsze czuć się pewnie i bezpiecznie, nie martwiąc się czy "ta druga osoba" zadbała o zabezpieczenie.


Pasante - Female Condom to przeźroczysta prezerwatywa nielateksowa dla kobiet. Wykonana została z miękkiego materiału - polimeru nitrylu, bez dodatku lateksu. Dzięki niemu zaaplikowana prezerwatywa jest niemal nieodczuwalna. Będzie również świetna dla osób uczulonych na lateks.

Długość: 170mm.

Szerokość: 50 - 70 mm.

Grubość w mikrometrach: 50.

Ilość sztuk w opakowaniu: 3 szt.

Produkcją prezerwatyw Pasante od kilkunastu lat zajmuje się brytyjska firma Pasante Healthcare. Jest to jeden z największych producentów prezerwatyw na świecie. Według danych firmy w samej Wielkiej Brytanii średnio co sekundę zużywany jest jeden kondom Pasante.
Prezerwatywy marki Pasante wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, takich jak lateks z soku mlecznego roślin kauczukodajnych pochodzący ze zrównoważonego systemu upraw. Proces produkcji prezerwatyw jest wysoko zautomatyzowany i poddany rygorystycznym badaniom i testom.
Z ciekawostek dotyczących firmy - w swojej ofercie firma Pasante Healthcare ma najcieńszą prezerwatywę świata (Pasante Unique) i największą prezerwatywę z wszystkich produkowanych w Wielkiej Brytanii (Pasante King Size).

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 28,50
Dostępność: Chwilowo niedostępne

Polecane produkty