Facebook

Podwójne dildo New Wave Fun Factory różowe

Producent: Fun Factory, Kategoria: Dildo
Podwoje_dildo_New_Wave_Fun_Fctory_rozowe_01.jpg
Podwoje_dildo_New_Wave_Fun_Fctory_rozowe_02.jpgPodwoje_dildo_New_Wave_Fun_Fctory_rozowe_03.jpg
Cena: 369,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Dildo New Wave, to nowość w ofercie niemieckiego producenta akcesoriów erotycznych, firmy Fun Factory. Dildo zostało stworzone z myślą o parach lesbijskich i ich potrzebach. Wykonane z hipoalergicznego, bezzapachowego i higienicznego silikonu medycznego, będzie ciekawym i bezpiecznym urozmaiceniem wspólnych wieczorów, nocy i dni :).

Dildo przypomina swoją budową literę W. Taki kształt pozwala na płynniejsze i bardziej intensywne przekazywanie pchnięć pomiędzy Partnerkami. Górne wybrzuszenie wpływa dodatkowo na stymulację łechtaczki.
Jedna z końcówek jest gładka z większą główką, a druga ma kilka zgrubień. Pozwala to na dwojakie odbieranie wrażeń ze stymulacji. Dużą zaletą dilda jest wygląd, który nie imituje prawdziwego penisa. Brak mu typowych elementów, które są używane w większości sztucznych penisów (imitacji żyłek itp.).

Dildo zostało zaprojektowane ze szczególną myślą o używaniu go w pozycji siedzącej, twarzami do siebie. Ułatwia to budowanie intymności i jednoczesne całowanie się Partnerek lub pieszczenie piersi, łechtaczki, brzucha i innych stref erogennych.

Materiał: silikon medyczny.

Kolor: różowy.

Wymiary:

  • Średnica gładkiego końca: 4.2 cm.
  • Średnica pofałdowanego końca: 3.5 cm.
  • Długość: 33 cm.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 369,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni