Facebook

Podstawka pod stopę pod prysznic

Single locking suction foot rest

Producent: Sportsheets International, Kategoria: Seks pod prysznicem
Podstawka_pod_stope_pod_prysznic.jpg
Podstawka_pod_stope_pod_prysznic_02.jpgPodstawka_pod_stope_pod_prysznic_03.jpg
Cena: 54,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Akcesoria erotyczne "Seks pod prysznicem"

Seria "Seks pod prysznicem" została stworzona z myślą o osobach, które uwielbiają miłosne igraszki w wodzie - w wannie, pod prysznicem, w jacuzzi. Gorąca woda wspaniale rozluźnia mięśnie, oczyszcza i uwalnia od napięć i stresów, dlatego nie dziwi tak szerokie grono entuzjastów seksu w wodzie. Niestety, pomimo ogromnej przyjemności, jaką sprawiają, wodne igraszki mogą być przyczyną różnego rodzaju urazów. Łazienka pełna jest gładkich miejsc, w których nie trudno o poślizgnięcie. W tym miejscu na ratunek przychodzi seria akcesoriów erotycznych "Seks pod prysznicem". Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości, miękkich i wygodnych materiałów, a ich zastosowanie ma nie tylko zwiększać Wasze bezpieczeństwo ale również dostarczyć Wam mnóstwa ekscytujących doznań.

Podczas seksu w wodzie naturalna "wilgoć" kobiety jest wymywana, dlatego do wodnych igraszek zalecamy stosowanie lubrykantów. Najlepsze są wodoodporne lubrykanty silikonowe.

Podstawka pod stopę pod prysznic

Jednym ze stabilizujących i ułatwiających utrzymanie wygodnej pozycji produktów z serii "Seks pod prysznicem", jest podstawka pod stopę. Ułatwia osiągnięcie wszelkiego rodzaju pozycji, które wymagają uniesienia nogi i zapewniają głębszą penetrację.

Podstawka wykonana jest z wolnego od szkodliwych ftalanów plastiku z dodatkiem gumy, w miejscu, w którym przytwierdza się ją do ściany. Po przytwierdzeniu podstawka trzyma się ściany bardzo mocno, do jej zdjęcia trzeba użyć trochę siły. Mimo to przystawka nie została zaprojektowana do utrzymania całego ciężaru ciała człowieka. Używajcie jej raczej jako wspornika.

Wypróbujcie przyssawki razem z innymi akcesoriami z serii "Seks pod prysznicem". Szczególnie polecamy pojedynczy i podwójny uchwyt z przyssawką.

Kilka użytecznych porad:

  • starajcie się nie przytwierdzać podstawki na fudze, może dobrze się nie przyssać,
  • podstawka lepiej się przyssie, jeśli zamocujecie ją na suchej powierzchni,
  • przed przymocowaniem podstawki sprawdźcie, na jakiej wysokości najwygodniej jest Wam trzymać stopę,
  • czyśćcie przyssawkę za pomocą ciepłej wody z mydłem.

Materiał: plastik, guma.

Wymiary:

  • średnica przyssawki - ok. 11,50 cm,
  • długość - 16,50 cm
  • szerokość - 12,70 cm
  • waga - 22,50 dkg.

Kolor: biały.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 54,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni