Facebook

Pieszczotliwe piórko czarne

Body ticklers Pleasure Feather Black

Producent: Sportsheets International, Kategoria: Piórka i packi
Pieszczotliwe_piorko_czarne_2.jpg
Pieszczotliwe_piorko_czarne_3.jpg
Cena: 36,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Odkryj swoją zmysłową, romantyczną stronę. Pieść delikatnie każdy centymetr ciała swojego Kochanka przesuwając po nim pieszczotliwym piórkiem, jak po najcenniejszym instrumencie. Wsłuchaj się w muzykę Jego ciała.

Dla wzmocnienia efektu możesz zawiązać Partnerowi oczy, a nawet skrępować Jego nadgarstki i kostki u nóg. Dzięki temu będzie całkowicie zdany na Twoją łaskę. Niewiedza o tym, gdzie dotkniesz go delikatnym piórkiem w następnej kolejności doprowadzi go na szczyty rozkoszy.

Dzięki pętli na końcu rączki piórko nie wypadnie Ci z dłoni podczas podróży po ciele Kochanka. Piórka są grube i dobrze przytwierdzone.

Piórko może być bardzo subtelnym prezentem na wieczór panieński dla Twojej koleżanki.

Polecamy pieszczotliwe piórko do łaskotania wszystkim osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z akcesoriami erotycznymi. Piórko w bardzo delikatny sposób urozmaici Wasze łóżkowe igraszki.

Materiał: pióra, nylon (pętla).

Kolor: czarny.

Opinie o produkcie

  • Piórko jest rewelacyjne! Zdecydowanie najlepsze z tych, które dotychczas używaliśmy. Po pierwsze piórka nie wypadają, co niestety zdarzało się w innych. Czasami wszystkie piórka potrafiły wypaść w trakcie zabawy, a później latały po całej sypialni. W tym wypadło tylko jedno malutkie piórko, ale to już przy mocniejszym "tarmoszeniu". Po drugie są dwa rodzaje piórek - dłuższe i sztywniejsze i takie mięciutkie i krótkie przy nasadzie. Łaskotanie raz jednymi, a raz drugimi daje fajne efekty. Po trzecie ta pętelka jest super wynalazkiem. Przynajmniej piórko nie wypada z ręki. Polecam wszystkim miłośnikom łaskotek!

    Angie

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 36,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni