Facebook

Pierścień na penisa i jądra Laid P.2 51.5 mm czarny

P.2 51.5 MM BLACK

Producent: Laid, Kategoria: Pierścienie na penisa
Pierscien_na_penisa_51_5_mm_czarny.jpg
Pierscien_na_penisa_51_5_mm_czarny_01.jpgPierscien_na_penisa_51.5_mm_czarny_02.png
Cena: 69,00
Stara cena: 135,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

WYPRZEDAŻ DO -70%!
Promocja ważna do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów.
Uwaga! Część produktów występuje w pojedynczych sztukach - promocja obowiązuje wyłącznie na te produkty i nie ma możliwości zakupu większej ilości w promocyjnej cenie.

Chcesz zapewnić sobie dłuższy stosunek, a swojemu Mężczyźnie bardziej intensywny orgazm? Użyjcie pierścienia na penisa, nazywanego czasem pierścieniem erekcyjnym.
Jego działanie jest proste. Zakładacie go na podstawę penisa, a ucisk powoduje zatrzymanie krwi w penisie, co prowadzi do jego przekrwienia i powiększenia. Stąd już prosta droga do wydłużenia erekcji i wspanialszych doznań w trakcie orgazmu.

Penis erekcyjny Laid został stworzony z myślą o wymagających Panach i ich ukochanych, nie mniej wymagających, Kobietach. Pierścień, wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego, jest wytrzymały, higieniczny i niezwykle przyjemny w dotyku.

Ten model pierścienia (dzęki dużej średnicy) przeznaczony jest do zakładania na penisa i jądra. Dodatkowo posiada dłuższy czubek, zakrzywiony pod kątem 61 stopni, który daje kilka ciekawych i niezwykle przyjemnych sposobów dodatkowej stymulacji w trakcie stosunku:

 • ustawiony w górę stymuluje łechtaczkę,
 • ustawiony w dół pobudza całe krocze.

Pierścień erekcyjny Laid rozciąga się odrobinę, w sam raz na tyle żeby ułatwić jego nałożenie i zdjęcie. Przed kupnem sprawdźcie czy średnica 51.5mm będzie dobra dla Waszego Partnera.
Dla łatwiejszego nałożenia i zdjęcia pierścienia zastosujcie lubrykant na bazie wody. Pamiętajcie, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia pierścienia. W zestawie z pierścieniem Laid dostaniecie próbkę lubrykantu na bazie wody.

Sposób użycia:

 • Po wyjęciu z opakowania przemyjcie pierścień środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych lub zwykłą wodą z mydłem.
 • Załóżcie pierścień na podstawę członka w stanie erekcji.
 • Kontynuujcie dobrą zabawę i cieszcie się bardziej intensywnymi doznaniami.
 • Przez pierścień możecie przełożyć również jądra. Wtedy róbcie to lepiej na penisie w stanie spoczynku. Najpierw włóżcie jedno jądro, później drugie, a na końcu samego penisa. Upewnijcie się tylko, że członek po osiągnięciu erekcji nie będzie za mocno uciskany (najlepiej mierząc obwód penisa w stanie erekcji łącznie z jądrami).
 • Trzymajcie założony pierścień maksymalnie 20 minut (przy pierwszym użyciu nie więcej niż 10 min.)
 • Po skończonej zabawie ponownie umyjcie pierścień i schowajcie w bezpiecznym miejscu.

Materiał: silikon medyczny.

Wymiary:

 • średnica wewnętrzna - 51.5 mm
 • obwód wewnętrzny - 16,2 cm
 • waga - 74 gram.

Kolor: czarny.


Pamiętajcie o kilku zasadach bezpiecznego używania pierścienia.

 1. Nie używajcie pierścienia dłużej niż przez 20 minut, a jeśli robicie, to pierwszy raz, zalecamy skrócenie tego czasu do 10 minut. Później możecie systematycznie ten czas zwiększać ale maksymalnie do 20 minut. Zbyt długie noszenie pierścienia może prowadzić m.in. do uszkodzenia nerwów w penisie.
 2. Pomiędzy kolejnymi użyciami róbcie przynajmniej godzinne przerwy.
 3. Jeśli zauważycie jakiekolwiek niepokojące objawy (ból, dyskomfort, uczucie odrętwienia w genitaliach, zimny lub biały penis), od razu przerwijcie używanie pierścienia. Jeśli objawy nie ustępują wybierzcie się na konsultację do lekarza.
 4. Nie używajcie pierścienia bez konsultacji medycznej jeśli Wasz Partner cierpi na choroby serca, anemię sierpowatą lub bierze leki rozrzedzające krew.
 5. Odradzamy używania metalowych pierścieni, ponieważ do ich zdjęcia może być potrzebna interwencja medyczna. Polecamy tylko pierścienie wykonane z materiałów przynajmniej odrobinę rozciągliwych.

Przestrzeganie powyższych zasad zapewni Wam wspaniale długi i przyjemny stosunek.

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 69,00
Stara cena: 135,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni