Facebook

Pejczyk ze sztucznej skóry S&M

Producent: Sex&Mischief, Kategoria: Piórka i packi
Pejczyk_ze_sztucznej_skory_s_m_01.jpg
Pejczyk_ze_sztucznej_skory_s_m_02.jpg
Cena: 59,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opis produktu

Czy karanie może być przyjemne :)? Może! I to zarówno dla wymierzającego karę i dla karanego. Warunek jest jeden - kara musi być elementem zabawy lub gry erotycznej, na którą zgodziły się obydwie strony. Jeśli nie wiecie czy taka gra spodoba się Wam, zacznijcie od jej subtelnej wersji - delikatnych razów wymierzanych frywolnym pejczykiem. Na początek polecamy pejczyk ze sztucznej skóry marki Sex&Mischief - produkt dobrej jakości w przystępnej cenie.

Jak używać pejczyka? Złap go solidnie za uchwyt i uderzaj o ciało Partnera/Partnerki ruchami "z góry". Na początku uderzaj powoli, rób przerwy. Sprawdzaj jak Partner/Partnerka reaguje na biczowanie i dostosuj tempo do jego/jej potrzeb. Możesz kręcić ręką wymierzając razy jeden po drugim bez przerw. W zależności od Waszego zaawansowania i umiłowania Twojego Kochanka/ Twojej Kochanki do bólu możesz uderzać mocniej lub słabiej. Zmieniaj intensywność razów w trakcie biczowania. Próbuj różnych kombinacji ruchów. Uderzaj w różne części ciała - pośladki, uda, brzuch, plecy, piersi. Dowiedź się co najbardziej jego/ją podnieca i rób to :).
Porada - zamień na chwilę pejczyk na piórko do łaskotania i pieść nim wcześniej biczowane miejsca. Uderzanie uwrażliwi skórę i sprawi, że delikatny dotyk piórka będzie mocniej odczuwalny, bardziej głęboki i zmysłowy. Próbuj kombinacji - chwila biczowania, chwila łaskotania piórkiem. Taka zmiana doznań sprawi Twojemu Kochankowi/ Twojej Kochance prawdziwą przyjemność.

Jeśli zdecydujecie się dodać Waszej miłosnej grze jeszcze więcej rozkoszy, zaopatrzcie się w kajdanki lub szarfy do krępowania i w opaskę na oczy. Taki zestaw: pejczyk, piórko, kajdanki i opaska da Wam wiele godzin niesamowitej zabawy i przyjemności. Zasłonięcie oczu i skrępowanie rąk wyostrza zmysły i pozwala na głębsze odczuwanie bolesnych razów pejcza i delikatnej pieszczoty piórka na skórze.

Najważniejsze informacje o produkcie:

Długość:61 cm.

Materiał: winyl, metal wolny od niklu, drewno.

Kolor: czarny

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 59,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Polecane produkty