Facebook

Pawie piórko do łaskotania czerwone

Body ticklers ostrich tickler red

Producent: Sportsheets International, Kategoria: Piórka i packi
Pawie_piorko_do_laskotania_czerwone.jpg
Pawie_piorko_do_laskotania_02.jpg
Cena: 49,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opinia naszej testerki

Piórko do łaskotania doskonale sytuuje się gdzieś na skraju podniecającej granicy: pomiędzy wyraźnym erotyzmem a niewinną pieszczotą. Jest starannie zapakowane, po wyjęciu wciąż puszyste. Sprawdza się jako zmysłowy gadżet do sypialni - ośmieli nawet tych, którzy dotychczas stronili od zabawek erotycznych. Jego piękny kolor nie blaknie wraz z upływem czasu. Delikatne i dwuznaczne okazuje się świetne do gry wstępnej.
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Poczuj się jak we francuskim buduarze i odkryj swoją zmysłową stronę. Pieść delikatnie każdy centymetr ciała swojego Kochanka przesuwając po nim pawim piórkiem do łaskotania, jak po najcenniejszym instrumencie. Wsłuchaj się w muzykę Jego ciała.

Dla wzmocnienia efektu możesz zawiązać Partnerowi oczy, a nawet skrępować Jego nadgarstki i kostki u nóg. Dzięki temu będzie całkowicie zdany na Twoją łaskę. Niewiedza o tym, gdzie dotkniesz go delikatnym piórkiem w następnej kolejności doprowadzi go na szczyty rozkoszy.

Piórko może być bardzo subtelnym prezentem na wieczór panieński dla Twojej koleżanki.

Polecamy piórko do łaskotania wszystkim osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z akcesoriami erotycznymi. Piórko w bardzo delikatny sposób urozmaici Wasze łóżkowe igraszki.

Materiał: pióro pawia, plastik (rączka).

Wymiary:

  • długość pióra - ok. 35 cm
  • długość rączki - 39 cm.

Kolor: czerwony.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 49,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Polecane produkty