Facebook

Ozdoby na sutki Burlesque z cekinami

Burlesque pasties sequin

Producent: Bijoux Indiscrets, Kategoria: Biżuteria erotyczna
Ozdoby_na_sutki_Bijoux_Indiscrets_Burlesque_z_cekinami_04.jpg
Ozdoby_na_sutki_Burlesque_z_cekinami4.jpg.jpgOzdoby_na_sutki_Burlesque_z_cekinami1.jpg.jpgOzdoby_na_sutki_Burlesque_z_cekinami2.jpg.jpgOzdoby_na_sutki_Burlesque_z_cekinami3.jpg.jpg
Cena: 79,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opis produktu

Poczuj się jak gwiazda XIX-wiecznej Burleski i oczaruj swojego Partnera zmysłowymi ozdobami na sutki. Subtelne ukrycie Twoich najczulszych miejsc może być bardziej seksowne niż całkowite ich odkrycie.

Możesz użyć ozdób jako elementu stroju przy wykonywaniu striptizu. W trakcie zmysłowego tańca subtelne nakładki ozdobione cekinami będą przykuwać wzrok Twojego Kochanka do Twoich piersi.

Ozdoby są wielokrotnego użytku. Po użyciu przemyj klejącą się stronę wodą z mydłem i poczekaj aż wyschną.

Zawartość: 2 samoprzylepne nakładki na sutki.

Materiał: cekiny.

Kolor: czarny.

Słyszałaś już kiedyś słowo Burleska ale nie wiesz co to jest albo kojarzy Ci się tylko ze striptizem? Twoje skojarzenie jest prawidłowe ale nieco nowoczesne:).
Burleska sięga swoją historią XIV wieku, a pierwotnie była musicalową formą teatralną. Służyła do parodiowania poważnych tematów, często w sposób wulgarny.

Do popularności Burleski przyczyniło się między innymi obsadzanie kobiet w rolach męskich oraz używanie erotycznych podtesktów.

 

Dopiero w XX wieku elementem Burleski stał się striptiz (który sam w sobie wywodzi się z paryskiego Moulin Rogue). Obecnie można obejrzeć przedstawienia tzw. Neo-Burleski, zawierającej elementy striptizu, kabaretu i humoru.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 79,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne

Polecane produkty