Facebook

O nas

Szukasz subtelnych i eleganckich akcesoriów erotycznych, wykonanych z najwyżej jakości, bezpiecznych dla ciała materiałów? Chciałabyś robić zakupy w miejscu, które powstało z myślą o Kobiecie takiej jak Ty? Właśnie do takiego miejsca trafiłaś. Sprawdź, jak przyjemne mogą być zakupy w sex shopie dla kobiet frywolnie.pl.

 

Zwrot produktów

Zwrot towarów

Kupując w Internecie masz 14 dni (od momentu odebrania zakupów) na rozmyślenie się i zwrot produktów. Wiemy, że jako Kobieta żyjąca w XXI wieku masz mnóstwo spraw na głowie i te 14 dni może zlecieć szybciej, niż się spodziewałaś. Dlatego dajemy Ci dodatkowe 16 dni na spokojne przemyślenie zakupów. W sumie masz aż 30 dni na zwrot.

Przeczytaj więcej o zwrotach >>

Darmowa dostawa

Wysyłka gratis

Jeśli złożysz zamówienie za minimum 249 zł i zapłacisz w przedpłacie, wyślemy Ci zakupy na nasz koszt. Sama możesz wybrać czy wolisz wysyłkę kurierem czy Pocztą.

Dyskretna dostawa

Pełna dyskrecja

Dyskretne pakowanie zakupów w sex shopach internetowych jest już standardem. My również zapewniamy Ci całkowitą dyskrecję. Paczka jest zapakowana tak, że nie sposób domyślić się osobie postronnej co jest w środku.

Przeczytaj więcej o dyskretnym pakowaniu zakupów >>

Osobiście przetestowane

Testy produktów

Sami testujemy sprzedawane produkty:). Razem z grupą zaprzyjaźnionych testerów (par, singielek) sprawdzamy na "własnej skórze" jakość i działanie produktów z naszego asortymentu. Jeśli jakiś produkt nie spełni naszych oczekiwań, usuwamy go z oferty. W naszym sex shopie nie chcemy sprzedawać Ci czegoś, czego sami nie chcielibyśmy używać.

Przeczytaj więcej o testach >>

Baterie gratis

Do każdego produktu, który działa na baterie, a producent ich nie zapewnił, dokładamy je w prezencie. Chyba nie ma nic bardziej irytującego niż rozpakowanie swojej nowej ślicznej zabawki i przekonanie się, że nie można jej od razu wypróbować, bo nie ma bateri? Chcemy Ci tego rozczarowania oszczędzić.

Frywolne porady

Porady erotyczne

Prowadzimy dział Frywolnych porad, z których dowiesz się jak wybrać najlepsze akcesoria erotyczne dla siebie, jak ich używać i co zrobić żeby Twoje życie erotyczne było jeszcze ciekawsze.

Znajdź produkt dla siebie

Łatwy wybór produktów

Stworzyliśmy Asystentkę, która wybierze produkty, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. Ty zaznaczasz tylko czy szukasz czegoś dla siebie, dla swojego Partnera (albo kolegi) czy do wspólnych igraszek, na jaką okazję i w jakim celu, a Asystentka pokaże Ci, którymi akcesoriami erotycznymi powinnaś się zainteresować.

Znajdź produkt dla siebie >>

A dodatkowo:

Działamy legalnie

Sklep prowadzony jest przez legalnie działającą firmę, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m. st. Warszawy. Wszystkie produkty, które sprzedajemy są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Zgodnie z polskim prawem przyjmujemy zwroty i reklamacje zakupionych u nas produktów, a do każdego zakupu dołączamy paragon.

Nasza baza Klientów zarejestrowana jest w GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych), a Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie mają do nich dostępu osoby postronne i nie udostępniamy ich innym firmom.