Facebook

Masażer Kushi

Producent: Iroha by Tenga, Kategoria: Stymulatory łechtaczki
iroha_by_tenga_kushi_vibrator.jpg
iroha_by_tenga_kushi_vibrator_01.jpgiroha_by_tenga_kushi_vibrator_02.jpgiroha_by_tenga_kushi_vibrator_03.jpgiroha_by_tenga_kushi_vibrator_04.jpgiroha_by_tenga_kushi_vibrator_05.jpgiroha_kv4.jpg
Cena: 449,00
Dostępność: Wysyłka w 48h

Opis produktu

Na piaszczystych plażach Archipelagu Rozkoszy, położonych w trudno dostępnych wodach Oceanu Orgazmicznego, poławiacze muszli od wieków poszukują tej jednej - magicznej Kushi. Legenda głosi, że ktokolwiek wejdzie w jej posiadanie, zapewni sobie i wybrance swojego serca największą znaną człowiekowi przyjemność. Muszelka Kushi skrywa się wśród piasku i fal, czekając na te specjalne dłonie, w których będzie mogła stać się wrotami do Raju Rozkoszy.

Innowacyjna technologia stojąca za iroha+ to krok milowy w dziedzinie zabawek dla dorosłych. Iroha w produkcji swoich gadżetów wykorzystuje wyłącznie aksamitnie gładkie w dotyku, bezpieczne dla zdrowia materiały oraz wyjątkowo mocny silnik, z całkowicie nowym rytmem pracy. To wszystko kryje się w designerskich kształtach, które zapewniają nie tylko zmysłowe doznania, ale także dyskrecję, ponieważ Iroha na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina gadżetu erotycznego.

KUSHI – piękna, drobna muszelka zdobiona licznymi pręgami, która idealnie mieści się w dłoni. Mocno zarysowane krawędzie uwydatniają zmysłowe doznania płynące z kontaktu zabawki z ciałem. Doskonale nadaje się do masażu całego ciała, a skierowana na łechtaczkę zapewnia iście nieziemskie doznania!

Aksamitnie miękki silikon medyczny, którym pokryte są produkty iroha+ jest niezwykle przyjemny w kontakcie z ciałem. Produkty iroha+ mają wyjątkowo mocny silnik, który pracuje w dwóch różnych rytmach i pięciu programach intensywności. Wodoodporny design pozwala na cieszenie się przyjemnymi doznaniami w kąpieli i pod prysznicem, a także ułatwia czyszczenie. Silikon ten dodatkowo ma właściwości odtrącające kurz, dzięki czemu Twoja zabawka zawsze będzie gotowa do działania. Prosty interfejs oparty na dwóch przyciskach pozwala na intuicyjnie proste sterowanie zabawką.

Pamiętaj, że do produktów wykonanych z silikonu medycznego można używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Zabawka zasilana jest akumulatorem. Do opakowania dołączono case służący do ładowania i przechowywania zabawki.

Parametry techniczne:

materiał: aksamitnie gładki silikon medyczny bez dodatku ftalanów

kolor: kość słoniowa

ilość programów wibracji: 2

ilość poziomów intensywności wibracji: 5

wodoodporność

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 449,00
Dostępność: Wysyłka w 48h