Facebook

Lelo Hex 12 szt.

Producent: Lelo, Kategoria: Higiena
lelo_hex.jpg
lelo_hex_2.jpglelo_hex_3.jpg
Cena: 85,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opinia naszej testerki

Gdy wybieram się na randkę, a nie chcę, by rozmowa o bezpieczniejszym seksie zniszczyła seksowny nastrój, zawsze mam przy sobie Lelo HEX i z nią czuję się bezpieczniej. Struktura plastra miodu sprawia, że nawet jeśli doszło by do pęknięcia w obrębie heksagonów prezerwatywy, prezerwatywa nadal pozostanie cała. Do tego jest naprawdę cienka i pozwala przenieść intymność na wyższy poziom. Jedynym minusem jest brak nielateksowego odpowiednika. Świetny wybór dla świadomej swojej seksualności kobiety! Polecam :)
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Świat się zmienił. Prezerwatywa nie. Aż do teraz. Poznajcie prezerwatywę przyszłości LELO HEX.

Prezerwatywa LELO HEX to efekt 7 lat wzmożonej pracy sztabu naukowców, którzy postawili sobie za cel, aby bezpieczeństwo = przyjemność. Dzięki swej strukturze heksagonu HEX oferuje partnerom niezapomniane doznania. Maksymalnie cienka i maksymalnie mocna, stworzona zarówno, by chronić, jak i intensyfikować przeżycia. Struktura 350 połączonych sześciokątów pozwala odczuwać ciepło ciała partnera, by zapewnić większą wrażliwość seksualną i intymność.

Lelo HEX to doskonały wybór, jeśli chcemy cieszyć się bezpieczniejszym seksem. Reklamuje ją znany ze swojego kontrowersyjnego stylu życia, niepokorny chłopiec Hollywood Charlie Sheen, żyjący obecnie z wirusem HIV, jako prezerwatywę, która zapewnia maksimum przyjemności i maksimum bezpieczeństwa.

Innowacyjna struktura heksagonu to najważniejsze osiągnięcie w technologii produkcji prezerwatyw od dekad.

LELO HEX przenieś naukę do sypialni!

Prezerwatywa jest nawilżana i delikatnie perfumowana.

Materiał: Lateks

Grubość: 0,045 mm

Obwód: 54 mm (rozmiar standardowy)

Długość: 180 mm

Ilość sztuk w opakowaniu: 12 szt.

 

Pamiętaj! Żadna z metod antykoncepcji i zapobiegania intymnym infekcjom nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bezpieczniejszym seksie, przeczytaj artykuł ABC bezpieczniejszego seksu...

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 85,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni