Facebook

Kulki gejszy Smartballs UNO Fun Factory czarno-szare

Producent: Fun Factory, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_gejszy_Smartballs_UNO_Fun_Factory_czarno_szare_01.jpg
Kulki_gejszy_Smartballs_UNO_Fun_Factory_czarno_szare_02.jpg
Cena: 95,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Nowe, ulepszone kulki gejszy Smartballs!

Kulki gejszy Smartballs - polecane przez położne i ginekologów na całym świecie teraz w nowym, ulepszonym wydaniu. Co się zmieniło:

 1. Kulka jest teraz zakończona łagodnym stożkiem (na kształt zakończenia w tamponach), co ułatwia włożenie kulki do pochwy.
 2. Sznureczek służący do wyciągania kulki został skrócony i uelastyczniony. Dzięki temu noszenie kulki jest wygodniejsze (znika problem z ułożeniem ogonka w bieliźnie). Jednocześnie sznureczek jest nadal na tyle długi, że nie ma obawy przed "wciągnięciem" go do pochwy.
 3. Kulka nie ma już fantazyjnych wypukłości, które przy noszeniu zwiększały delikatnie stymulację, ale z drugiej strony powodowały, że kulka była trudniejsza do doczyszczenia. Teraz powierzchnia kulki jest prawie gładka (zostały tylko po dwa podłużne wgłębienia w innym kolorze), co czyni ją łatwiejszą w czyszczeniu.
 4. Usprawnieniu uległa również mała kuleczka (ciężarek), która znajduje się wewnątrz kulki zewnętrznej. Ruch ciężarka został zoptymalizowany w celu zapewnienia jeszcze lepszych efektów pracy mięśni!

Dla kogo

Kulki Smartballs UNO są o połowę mniejsze (nie licząc sznureczka, który jest tej samej długości) i lżejsze od kulek Smartballs DUO. Kulki UNO polecamy Kobietom, które nigdy wcześniej nie ćwiczyły mięśni Kegla, a mają je mocno osłabione. Kulka o niedużej wadze będzie łatwiejsza do utrzymania w pochwie przez mało elastyczne mięśnie. Dodatkowo jej niewielki rozmiar (szczególnie długość) pozwoli Ci na oswojenie się z noszeniem kulek. Kiedy poczujesz, że Twój organizm przyzwyczaił się do noszenia jednej kulki, a mięśnie zaczęły się wzmacniać i potrzebne jest im większe obciążenie, zachęcamy do wymiany kulki UNO na kulki DUO (podwójne). Większe obciążenie zwiększy efektywność pracy Twoich mięśni.

Kulki gejszy Smartballs UNO mogą być używane w przypadku wszystkich poniższych sytuacji:

 • obniżona macica
 • tyłozgięcie macicy
 • przejście zabiegu histerektomii.

Kilka słów o materiale i higienie kulek

Kulki Smartballs wykonane są z higienicznego silikonu medycznego o aksamitnym wykończeniu z dodatkiem bezpiecznego elastomeru. Na jednym z "końców" kulki znajduje się wytrzymały i elastyczny silikonowy sznurek, służący do wyjmowania kulki z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Pamiętaj, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia produktu.

Kulki Smartballs są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z mydłem ale dla pewniejszego efektu użyj specjalnego środka do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Pamiętaj żeby czyścić kulkę przed i po każdym użyciu.

Kulki Smartballs, to jedne z najbardziej cichych kulek gejszy na świecie! Możesz nosić je bez obaw, że ktoś odkryje Twój intymny sekret. To co dodatkowo wyróżnia kulki Smartballs, to wgłębienie na palec easy-on. Znajdziesz je na "końcu" kulki, pomiędzy dwoma "nitkami" sznureczka. To rozwiązanie niesamowicie pomaga we wkładaniu kulki do pochwy, zapewniając jej stabilizację.

Najważniejsze informacje

Materiał: silikon medyczny i hipoalergiczny elastomer.

Wymiary:

 • długość (kulka + sznureczek) - 11,5 cm
 • obwód - 11,5 cm
 • średnica - 3,6 cm.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: czarny/szary.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczna
 • wolna od szkodliwych ftalanów i lateksu
 • nieporowata
 • bezwonna
 • ergonomiczny kształt i stożkowate zakończenie dla łatwego wkładania i przyjemnego noszenia
 • bardzo cicha
 • wgłębienie na palec easy-on ułatwia aplikację.

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok delikatnego działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna miednicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku (czuje, że pochwa partnerki ciaśniej obejmuje jego penisa)
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu
 • zapobiega wypadaniu narządów (macicy, pęcherza, pochwy)
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To, co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy. Wpływa to na złudne uczucie wypadania kulek. Mięśnie pochwy reagują na to uczucie automatycznymi skurczami, które trenują mięsień Kegla.
"Skutkiem ubocznym" wibracji jest subtelna przyjemność odczuwana przez wiele Kobiet.
Kulki drgają tylko podczas ruchu, dlatego zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać itp.
Na początku wystarczy, że będziesz nosiła kulki 15-20 minut dwa razy w tygodniu. Kiedy przyzwyczaisz się do ich obecności w pochwie i będziesz chciała zwiększyć intensywność ćwiczeń możesz dojść do 30-45 minut każdego dnia.

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 95,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni