Facebook

Kulki gejszy Smartballs DUO Fun Factory granatowe

Producent: Fun Factory, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_gejszy_Smartballs_DUO_Fun_Factory_granatowe_01.jpg
Kulki_gejszy_Smartballs_DUO_Fun_Factory_granatowe_02.jpgKulki_gejszy_Smartballs_DUO_Fun_Factory_granatowe_03.jpg
Cena: 119,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Nowe, ulepszone kulki gejszy Smartballs!

Kulki gejszy Smartballs - polecane przez położne i ginekologów na całym świecie teraz w nowym, ulepszonym wydaniu. Co się zmieniło:

 1. Pierwsza kulka jest teraz zakończona łagodnym stożkiem (na kształt zakończenia w tamponach) oraz mniejsza, co ułatwia włożenie kulek do pochwy.
 2. Sznureczek służący do wyciągania kulek został skrócony i uelastyczniony. Dzięki temu noszenie kulek jest wygodniejsze (znika problem z ułożeniem ogonka w bieliźnie). Jednocześnie sznureczek jest nadal na tyle długi, że nie ma obawy przed "wciągnięciem" go do pochwy.
 3. Kulki nie mają już fantazyjnych wypukłości, które przy noszeniu zwiększały delikatnie stymulację, ale z drugiej strony powodowały, że kulki były trudniejsze do doczyszczenia. Teraz powierzchnia kulek jest prawie gładka (zostały tylko po dwa podłużne wgłębienia w innym kolorze na każdej kulce), co czyni je łatwiejszymi w czyszczeniu.
 4. Usprawnieniu uległy również małe kuleczki (ciężarki), które znajdują się wewnątrz kulek zewnętrznych. Ich ruch został zoptymalizowany w celu zapewnienia jeszcze lepszych efektów pracy mięśni!

Dla kogo

Kulki Smartballs DUO są jednymi z większych i cięższych kulek gejszy dostępnych na rynku. Polecamy je Kobietom, które przeszły poród naturalny lub z innych powodów mają mocno rozciągnięte mięśnie w pochwie (np. dojrzały wiek, otyłość, częste dźwiganie ciężkich przedmiotów). Polecamy Ci te kulki również wtedy, gdy używałaś już lżejszych kulek gejszy (np. pojedynczych kulek Smartballs) i czujesz, że czas zwiększyć obciążenie mięśni, żeby efektywniej pracowały.

Zanim sięgniesz po kulki gejszy Smartballs DUO upewnij się, że żadna z poniższych sytuacji Ciebie nie dotyczy.

 • obniżona macica
 • tyłozgięcie macicy
 • przejście zabiegu histerektomii.

W przypadku wystąpienia powyższych przypadków polecamy mniejsze kulki, np. Smartballs UNO.

Kilka słów o materiale i higienie kulek

Kulki Smartballs wykonane są z higienicznego silikonu medycznego o aksamitnym wykończeniu z dodatkiem bezpiecznego elastomeru. Na końcu jednej z kulek znajduje się wytrzymały i elastyczny silikonowy sznurek, służący do wyjmowania kulek z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Pamiętaj, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia zabawki.

Kulki są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z mydłem ale dla pewniejszego efektu użyj specjalnego środka do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Pamiętaj żeby czyścić kulki przed i po każdym użyciu.

Kulki Smartballs, to jedne z najbardziej cichych kulek gejszy na świecie! Możesz nosić je bez obaw, że ktoś odkryje Twój intymny sekret. To co dodatkowo wyróżnia kulki Smartballs, to wgłębienie na palec easy-on. Znajdziesz je na końcu większej kulki, pomiędzy dwoma "nitkami" sznureczka. To rozwiązanie niesamowicie pomaga we wkładaniu kulek do pochwy, zapewniając ich stabilizację.

Najważniejsze informacje

Materiał: silikon medyczny i hipoalergiczny elastomer.

Wymiary:

 • długość (obydwu kulek) - 10 cm
 • obwód - pierwsza kulka: 10 cm, druga kulka: 11,5 cm
 • średnica - pierwsza kulka: 3,20 cm, druga kulka: 3,60 cm.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: granatowy/biały.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • wolne od szkodliwych ftalanów i lateksu
 • nieporowate
 • bezwonne
 • ergonomiczny kształt i stożkowate zakończenie dla łatwego wkładania i przyjemnego noszenia
 • bardzo ciche
 • wgłębienie na palec easy-on ułatwia ich aplikację.

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok delikatnego działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna miednicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku (czuje, że pochwa partnerki ciaśniej obejmuje jego penisa)
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu
 • zapobiega wypadaniu narządów (macicy, pęcherza, pochwy)
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To, co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy. Wpływa to na złudne uczucie wypadania kulek. Mięśnie pochwy reagują na to uczucie automatycznymi skurczami, które trenują mięsień Kegla.
"Skutkiem ubocznym" wibracji jest subtelna przyjemność odczuwana przez wiele Kobiet.
Kulki drgają tylko podczas ruchu, dlatego zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać itp.
Na początku wystarczy, że będziesz nosiła kulki 15-20 minut dwa razy w tygodniu. Kiedy przyzwyczaisz się do ich obecności w pochwie i będziesz chciała zwiększyć intensywność ćwiczeń możesz dojść do 30-45 minut każdego dnia.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 119,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni