Facebook

Kulki Gejszy Luna

Luna Pleasure Beads

Producent: Lelo, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_gejszy_Luna_LELO_09.jpg
Kulki_gejszy_Luna_LELO_06.jpgKulki_gejszy_Luna_LELO_01.jpgKulki_gejszy_Luna_LELO_07.jpgKulki_gejszy_Luna_LELO_02.jpgKulki_gejszy_Luna_LELO_04.jpgKulki_gejszy_Luna_LELO_05.jpg
Cena: 225,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Wydaje Ci się, że wszystkie kulki gejszy są w zasadzie takie same, a różnią się tylko marką czy kolorem? Będziesz zaskoczona jak bardzo oryginalnym i nowatorskim produktem są kulki Luna firmy Lelo.

Księżycowy wynalazek

Czym różnią się kulki Luna od pozostałych? W opakowaniu dostaniesz nie 2, a 4 kulki razem z silikonową osłonką. Kulki jasnoróżowe są lżejsze, ważą ok. 28 gram każda, a kulki jasnoniebieskie, cięższe, ok. 37 gram każda. Dzięki temu możesz dowolnie konfigurować swojego sekretnego pomocnika. Możesz:

 1. Zacząć od lżejszych kulek, a wraz ze wzmocnieniem mięśnia Kegla wymienić je na cięższe.
 2. Najpierw włożyć tylko różowe kulki, później jedną różową i jedną niebieską, a na końcu dwie niebieskie.
 3. Zmieniać ich miejsce - cięższa na przodzie, lżejsza z tytułu i na odwrót.
 4. Nosić tylko jedną kulkę na raz (np. na samym początku wzmacniania mięśni Kegla tylko różową kulkę). Jedna różowa i jedna niebieska kulka mają przytwierdzone sznureczki dla łatwiejszego ich wyjmowania.

Masz wiele możliwości i tylko od Ciebie i Twoich potrzeb zależy, którą opcję wybierzesz.

Kulki Luna wykonane są z bezpiecznego dla ciała plastiku, a osłonka, do której je wkładasz z miękkiego i higienicznego silikonu. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Pamiętaj, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia zabawki.

Wysoka jakość wykonania oraz piękne opakowanie sprawiają, że kulki Luna są świetnym pomysłem na prezent dla koleżanki, żon, narzeczonej, dziewczyny.

Jeśli masz poniżej 30 lat, nie rodziłaś jeszcze dzieci albo szukasz mniejszych kulek - polecamy Ci wersję Mini kulek gejszy Luna.

Zawartość:

 • silikonowa osłonka
 • 2 jasnoróżowe kulki
 • 2 jasnoniebieskie kulki
 • satynowy woreczek do przechowywania.

Materiał: silikon medyczny, plastik, nylon (sznureczki).

Wymiary:

 • długość - 8,89 cm
 • obwód - 11,43 cm
 • średnica - 3,50 cm
 • waga - kulki jasnoróżowe - ok. 28 g, kulki jasnoniebieskie - ok. 37 g.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: biały/jasnoróżowy/jasnoniebieski.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • wolne od szkodliwych ftalanów i lateksu
 • nieporowate.

Kulki są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z mydłem ale dla pewniejszego efektu użyj specjalnego środka do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Dla dokładniejszej higieny wyjmij plastikowe kulki z silikonowej osłonki i myj je osobno. Pamiętaj żeby czyścić kulki przed i po każdym użyciu. Możesz również wyparzyć kulki we wrzątku, szczególnie dla zachowania odpowiedniej higieny sznureczków (maksymalnie przez 5 minut, pilnując, żeby ani kulki ani osłonka nie dotykały brzegów/dna garnka, najlepiej polewaj je z góry wrzącą wodą).

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna miednicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku (czuje, że pochwa partnerki ciaśniej obejmuje jego penisa)
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu i wypadania macicy
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To, co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy. Wpływa to na złudne uczucie wypadania kulek. Mięśnie pochwy reagują na to uczucie automatycznymi skurczami, które trenują mięsień Kegla.
"Skutkiem ubocznym" wibracji jest subtelna przyjemność odczuwana przez większość Kobiet.
Kulki drgają tylko podczas ruchu, dlatego zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać...

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 225,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Polecane produkty