Facebook

Kulki Gejszy Fascinate czarne

Fascinate - Black

Producent: Vibe Therapy, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_Gejszy_Fascinate_czarne.jpg
Kulki_gejszy_Fascinate_Vibe_Therapy_Czarne_01.jpgKulki_gejszy_Fascinate_Vibe_Therapy_Czarne_03.jpg
Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 48h

Opis produktu

Przygotuj się na fascynującą zabawę i przyjemność z kulkami Fascinate firmy Vibe Therapy.

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok czysto rozkosznego działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna macicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu i wypadania miednicy
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy, co sprawia niezwykle przyjemne uczucie. Dlatego, dla zintensyfikowania doznań, zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać. Dobre będzie każde ćwiczenie, które angażuje dolną część Twojego ciała ale jest na tyle łagodne, że nie spowoduje wypadnięcia kulek. Wyobraź sobie jak się będziesz czuła, kiedy włożysz kulki i pójdziesz z nimi do sklepu, pracy albo na spotkanie ze znajomymi. Czy świadomość, że tylko tylko Ty znasz swój mały perwersyjny sekret nie jest podniecająca?

Bezpiecznie i higienicznie

Kulki Fascinate wykonane są z wysokiej jakości silikonu medycznego ze wstawkami z bezpiecznego plastiku ABS. Na końcu jednej z kulek znajduje się wytrzymały silikonowy "ogonek", służący do wyjmowania kulek z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Pamiętaj, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia zabawki.

Kulki są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z mydłem ale dla pewniejszego efektu użyj specjalnego środka do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Pamiętaj żeby czyścić kulki przed i po każdym użyciu.

Do kulek Fascinate dołączona jest wygodna torebka do ich przechowywania.

Materiał: silikon medyczny i bezpieczny plastik ABS.

Wymiary:

 • długość - 20,50 cm (łącznie z "ogonkiem")
 • obwód -11,50 cm
 • średnica - 3,80 cm.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: czarny.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • nieporowate
 • wodoodporne.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 48h