Facebook

Kulki Gejszy Emigi malinowe Level 02

Producent: Sinfive, Kategoria: Kulki gejszy
OSF_6898.jpg
OSF_6877_pink.jpgOSF_6822.jpgOSF_6835.jpgOSF_6904.jpgOSF_6915.jpg
Cena: 89,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opinia naszej testerki

Niewielki, lecz efektowny gadżet urozmaicający doznania podczas solowej rozrywki. Łatwe w użyciu, bezzapachowe, nie powodują podrażnień. Kulki po założeniu lekko wibrują, szczególnie podczas ruchu. Doznania które wywołują są bardzo subtelne. Idealne dla kobiet rozpoczynających zabawę w pojedynkę.
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Kulki Emigi są mniejsze niż podobne produkty innych marek. Dlatego polecamy je wszystkim kobietom, które mają obawy przed wkładaniem do pochwy kulek o standardowej wielkości. Spodobają się wszystkim młodym kobietom oraz takim, które nie rodziły naturalnie i nie mają mocno rozciągniętych mięśni pochwy.

Producent kulek zmodyfikował ich wagę. Wcześniej wszystkie kulki Emigi miały jedną wagę - 96 gram. W porównaniu do kulek innych producentów była to duża waga i kobiety ze słabo wyćwiczonymi mięśniami mogły mieć problemy z utrzymaniem kulek w pochwie. Wymagało to bardzo mocnego ich zaciskania. Z jednej strony dobrze, ale z drugiej mogło to zniechęcać do ćwiczeń. W nowej wersji pojedyncze kulki Emigi (występujące tylko w kolorze malinowym) mają 58 gram. Jest to zoptymalizowana waga, dostosowana do ćwiczeń słabo rozbudowanych mięśni Kegla.

Producent kulek wprowadził również nowość - zestawy progresywnych kulek o różnych wagach. Jest to zestaw lekki (składający się z kulek o wadze 42g i 58g) oraz ciężki (z kulkami o wadze 72g i 92g). Więcej informacji o zestawach znajdziesz na ich kartach.

Przejdź do zestawu lekkiego >>

Przejdź do zestawu ciężkiego >>

Kulki Emigi wykonane są z bezpiecznego plastiku wysokiej jakości, stosowanego między innymi do produkcji zabawek dla dzieci. Materiał ten jest nietoksyczny, hipoalergiczny, higieniczny, bezpieczny dla organizmu i wytrzymały. Dla utrzymania kulek w higienie zalecamy mycie ich ciepłą wodą z mydłem. Możesz również stosować specjalny środek (spray, płyn) do czyszczenia akcesoriów erotycznych, dla zapewnienia Twoim kulkom maksimum higieny i bezpieczeństwa.

Na końcu jednej z kulek znajduje się wytrzymały "ogonek", służący do wyjmowania ich z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć dowolnego lubrykantu (za wyjątkiem lubrykantów na bazie olejów).

Materiał: WTP - bezpieczny plastik/elastomer.

Wymiary:

 • długość - 15,87 cm (łącznie z "ogonkiem")
 • obwód - 9,52 cm
 • średnica - 3,17 cm
 • waga - 58 g.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: malinowy.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • wolne od szkodliwych ftalanów i lateksu
 • nietoksyczne
 • bezpieczne dla ciała.

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna miednicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku (czuje, że pochwa partnerki ciaśniej obejmuje jego penisa)
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu i wypadania macicy
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To, co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy. Wpływa to na złudne uczucie wypadania kulek. Mięśnie pochwy reagują na to uczucie automatycznymi skurczami, które trenują mięsień Kegla.
"Skutkiem ubocznym" wibracji jest subtelna przyjemność odczuwana przez większość Kobiet.
Kulki drgają tylko podczas ruchu, dlatego zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać...

Opinie o produkcie

 • Fantastyczne kulki, przyjemne w noszeniu, niepozorne. Ćwiczę codziennie i mam nadzieję, że szybko zobaczę pierwsze rezultaty.

  Frania
 • Kulki są przede wszystkim małe, a takich szukałam. Wolę poćwiczyć na mniejszych, bo nie byłam pewna czy większe po prostu uda mi się zmieścić. A te są super, bardzo wygodne, nie uwierają, nie przeszkadzają. No i ten kolor, przepiekny :).

  Oktawia
 • Zakochałam się w ich kolorze, zdjęcie nie oddaje całego ich uroku. Zdziwiła mnie waga kulek, są małe ale ciężkie. Wydaje mi się, że to dobrze, skoro mają działać jak ciężarki. Oceniam kulki bardzo dobrze, właśnie czegoś takigo szukałam!

  JaSa80

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 89,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni