Facebook

Kulki Gejszy Desi fioletowe

Desi Love Balls Purple

Producent: Feelz Toys, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_Gejszy_Desi_fioletowe.jpg
Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opinia naszej testerki

Kulki gejszy Desi są większe, niż się spodziewałam. Jeśli jesteś nieródką, będziesz musiała odpowiednio przygotować się do ich zaaplikowania - zachęcam do wcześniejszego użycia lubrykantu. Drgania emitowane przez kulki rzeczywiście są wyczuwalne, jednak na mnie nie podziałały stymulująco. O ile w moim przypadku kulki Desi nie sprawdziły się jako zabawka erotyczna, o tyle gorąco zachęcam do ćwiczenia mięśnia Kegla przy ich pomocy. Łatwiej zorientujesz się gdzie umiejscowione są Twoje mięśnie pochwowe i będziesz je mogła efektywnie ćwiczyć. Nawet, gdy zapomnisz, że zaaplikowałaś kulki, mięśnie pracują :). Kulki wykonane są z przyjemnego materiału, który łatwo oczyścić. No i mają frywolny, dziewczęcy design :).
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Kulki Desi Love Balls wykonane są z bezpiecznego plastiku otoczonego miękkim i higienicznym silikonem medycznym. Na końcu jednej z kulek znajduje się wytrzymały silikonowy sznurek, służący do wyjmowania kulek z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Pamiętaj, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia zabawki.

Materiał: silikon medyczny, plastik.

Wymiary:

 • długość - 16,51 cm
 • obwód - ok. 12 cm
 • średnica - 3,81 cm.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: fioletowy/różowy.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • wolne od szkodliwych ftalanów i lateksu
 • nieporowate.

Kulki są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z mydłem ale dla pewniejszego efektu użyj specjalnego środka do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Dla dokładniejszej higieny możesz wyjąć dwie plastikowe kulki z silikonowej osłonki. Pamiętaj żeby czyścić kulki przed i po każdym użyciu.

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna miednicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku (czuje, że pochwa partnerki ciaśniej obejmuje jego penisa)
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu i wypadania macicy
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To, co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy. Wpływa to na złudne uczucie wypadania kulek. Mięśnie pochwy reagują na to uczucie automatycznymi skurczami, które trenują mięsień Kegla.
"Skutkiem ubocznym" wibracji jest subtelna przyjemność odczuwana przez większość Kobiet.
Kulki drgają tylko podczas ruchu, dlatego zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać...

Wszystkie produkty Feelz Toys wykonane są ze 100% medycznego silikonu najwyższej jakości. Jest to materiał najbardziej bezpieczny z wszystkich materiałów używanych do produkcji zabawek erotycznych. Wykorzystuje się go również w przemyśle spożywczym i w opiece zdrowotnej.

Silikon w dotyku jest miękki jak skóra, szybko się nagrzewa i pozostaje ciepły dłużej niż inne materiały. Nie zawiera środków zmiękczających, jest bezzapachowy, bezsmakowy i nieporowaty (gładki). Dodatkowo jest hipoalergiczny i można go łatwo wyczyścić zwykłą wodą z mydłem.

Produkty Feelz Toys są jednymi z najbardziej innowacyjnych, przyjaznych środowisku i bezpiecznych zabawek erotycznych dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie produkty zawierają certyfikat CE i spełniają wszystkie wymagania dyrektyw RoHS (Restriction of Hazardous Substances - Ograniczenie użycia substancji niebezpiecznych).

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Polecane produkty