Facebook

Krótka szpicruta z wyciętym sercem

Producent: Sex&Mischief, Kategoria: Bondage
Krotka_szpicruta_z_czerownym_sercem_02.jpg
Krotka_szpicruta_z_czerownym_sercem_01.jpg
Cena: 67,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opis produktu

Wszystkim entuzjastom nieco ostrzejszej zabawy w łóżku polecamy krótką czarną szpicrutę z wyciętym sercem. Możecie rozgrzać się wymierzając sobie nawzajem delikatne klapsy w pośladki, uda lub inne części Waszych ciał. Jak już będziecie gotowi na bardziej ekstremalne doznania, zwiększcie siłę uderzeń. Szpicruta użyta z odpowiednią siłą nie tylko doprowadzi Was na szczyty rozkoszy ale również zostawi na Waszych ciałach seksowne pamiątki w postaci śladów serca.

Szpicruta jest solidna i porządnie wykonana. Producent zadbał o szczegóły i również opakowanie jest eleganckie i bardzo ładne. Wygodna rączka zapewnia pewny uchwyt, a pętla dodatkowo ułatwia utrzymanie jej w ręce. Na górze szpicruty znajduje się prostokątna część służąca do wymierzania batów, tzw. klapka. Z jednej strony jest gładka, a z drugiej ma wycięcie w kształcie serduszka spod którego przebija czerwony materiał. To wszystko nadaje szpicrucie seksownego charakteru.

Eleganckie i solidne wykonanie oraz urocze serduszko sprawiają, że szpicruta może być świetnym prezentem dla wyzwolonej panny młodej. Na pewno przyda się do dyscyplinowania męża:).

Najważniejsze informacje o produkcie:

Materiał: winyl, metal wolny od niklu, plastik ABS, guma.

Długość: 55 cm.

Kolor: czarny/czerwony.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 67,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni