Facebook

Jajko Tenga Wavy Cool

Producent: Tenga, Kategoria: Masturbatory dla niego
tenga_egg_wavy_cool.jpg
tenga_egg_wavy_cool_02.jpgtenga_egg_wavy_cool_03.jpgtenga_egg_wavy_cool_04.jpg
Cena: 29,00
Dostępność: Wysyłka w 48h

Opis produktu

Tenga Eggs to prawdziwie męska rzecz. Który facet nie ucieszy się na jajko z niespodzianką, szczególnie, że z wraz z wiekiem niespodzianki te stają się coraz to bardziej i bardziej niegrzeczne? Jeśli chcesz sprawić ukochanemu niezapomniany prezent, kiedy nie będzie Cię blisko, podaruj mu jajko Tenga Wavy Cool. Przyjemne orzeźwienie w środku lata to cudowny sposób na zbicie temperatury!

Jajka Tenga sprawdzą się za każdym razem, kiedy będziecie musieli rozstać się na weekend, gdy Twój mężczyzna będzie w delegacji lub w domu rodzinnym. Staną się również cudownym urozmaiceniem seksu przez telefon. Głośnomówiący i zabawki w dłoń!

Tenga Egg to niepozorne jajko będące jednocześnie najwyższej jakości zabawką erotyczną. Jego niewielki rozmiar kryje w sobie mocno rozciągliwe wnętrze, które w czasie użytkowania w całości pokrywa członka. To mające lekko ponad 5 cm jajo może rozciągnąć się nawet pięciokrotnie powiększając swój rozmiar! Dzięki niemu masturbacja staje się bardziej zmysłowa! Jajko Tenga, podobnie jak większość zabawek tej firmy, ma wyjątkowo dyskretny kształt i pozostawione na wierzchu nie przyprawi przypadkowych widzów o palpitacje serca.

Jak używać jajek Tenga? Kiedy będziecie znów blisko wyręcz go w tych ciężkich manualnych pracach i pokaż, że wiesz, jak to się robi! Po prostu wlej do środka załączony w komplecie lubrykant i ciesz się razem z nim jego doznaniami płynącymi z superkomfortowego wnętrza jakie kryje Tenga. Znajdujące się wewnątrz grudki, wypustki i prążki (w zależności od typu jaja) dostarczą ukochanemu niezapomnianych wrażeń.

Zawartość:

  • Tenga Wavy Cool,
  • Porcja mentolowego lubrykantu o działaniu chłodzącym.

Tworzywo: część użytkowa wykonana została w całości z termoplastycznego elastomeru (TPE)

Wymiary: 53 x 53 x 70 mm

Waga: 48 g

Dodatkowe informacje:

  • Dyskretny kształt
  • Dopasowuje się do członka każdego rozmiaru
  • Świetnie sprawdzi się w delegacji, na wyjeździe, wakacjach

Tenga to japońska firma znana jako innowator w produkcji zabawek erotycznych przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych, lub po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji. Marka ta powstała w 2006 r. w Japonii. Jej pomysłodawca i założyciel, Koichi Matsumoto, który wcześniej pracował w branży motoryzacyjnej, postanowił stworzyć zabawkę erotyczną, która będzie oferować Panom osiągnięcie najwyższej jakości wrażeń z masturbacji, przy jednoczesnym zachowaniu dyskretnego i estetycznego wzornictwa. Tak powstała Tenga – wysoce ergonomiczne narzędzie zbudowane w zgodzie z tym, jak działa męski organizm. W 2007 r. Tenga sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy swojego pionierskiego urządzenia, które szybko stało się jednym z najpopularniejszych seks-gadżetów w Japonii i na całym świecie, w tym także w Polsce.

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 29,00
Dostępność: Wysyłka w 48h