Facebook

Jajko Tenga Silky

Producent: Tenga, Kategoria: Masturbatory dla niego
tenga_egg_silky_2.jpg
Tenga_Egg_Silky_02.jpgtenga_egg_wavy_02.jpgtenga_egg_wavy_03.jpg
Cena: 29,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Tenga Eggs to prawdziwie męska rzecz. Który facet nie ucieszy się na jajko z niespodzianką, szczególnie, że z wraz z wiekiem niespodzianki te stają się coraz to bardziej i bardziej niegrzeczne? Jeśli chcesz sprawić ukochanemu niezapomniany prezent, kiedy nie będzie Cię blisko, podaruj mu jajko Tenga Silky.

Jajka Tenga sprawdzą się za każdym razem, kiedy będziecie musieli rozstać się na weekend, gdy Twój mężczyzna będzie w delegacji lub w domu rodzinnym. Staną się również cudownym urozmaiceniem seksu przez telefon. Głośnomówiący i zabawki w dłoń!

Tenga Egg to niepozorne jajko będące jednocześnie najwyższej jakości zabawką erotyczną. Jego niewielki rozmiar kryje w sobie mocno rozciągliwe wnętrze, które w czasie użytkowania w całości pokrywa członka. To mające lekko ponad 5 cm jajo może rozciągnąć się nawet pięciokrotnie powiększając swój rozmiar! Dzięki niemu masturbacja staje się bardziej zmysłowa! Jajko Tenga, podobnie jak większość zabawek tej firmy, ma wyjątkowo dyskretny kształt i pozostawione na wierzchu nie przyprawi przypadkowych widzów o palpitacje serca.

Jak używać jajek Tenga? Kiedy będziecie znów blisko wyręcz go w tych ciężkich manualnych pracach i pokaż, że wiesz, jak to się robi! Po prostu wlej do środka załączony w komplecie lubrykant i ciesz się razem z nim jego doznaniami płynącymi z superkomfortowego wnętrza jakie kryje Tenga Silky. Znajdujące się wewnątrz grudki, wypustki i prążki (w zależności od typu jaja) dostarczą ukochanemu niezapomnianych wrażeń.

Zawartość:

  • Tenga Silky,
  • Porcja lubrykantu.

Tworzywo: część użytkowa wykonana została w całości z termoplastycznego elastomeru (TPE)

Wymiary: 53 x 53 x 70 mm

Waga: 48 g

Dodatkowe informacje:

  • Dyskretny kształt
  • Dopasowuje się do członka każdego rozmiaru
  • Świetnie sprawdzi się w delegacji, na wyjeździe, wakacjach

Tenga to japońska firma znana jako innowator w produkcji zabawek erotycznych przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych, lub po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji. Marka ta powstała w 2006 r. w Japonii.  Jej pomysłodawca i założyciel, Koichi Matsumoto, który wcześniej pracował w branży motoryzacyjnej, postanowił stworzyć zabawkę erotyczną, która będzie oferować Panom osiągnięcie najwyższej jakości wrażeń z masturbacji, przy jednoczesnym zachowaniu dyskretnego i estetycznego wzornictwa. Tak powstała Tenga – wysoce ergonomiczne narzędzie zbudowane w zgodzie z tym, jak działa męski organizm. W 2007 r. Tenga sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy swojego pionierskiego urządzenia, które szybko stało się jednym z najpopularniejszych seks-gadżetów w Japonii i na całym świecie, w tym także w Polsce.

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 29,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni