Facebook

Formy i koszty dostawy

UWAGA!

W związku z przeprowadzką magazynu naszego dystrybutora w dniach 22-28 stycznia 2018 roku, zamówienia, które złożą Państwo w tym czasie zawierające produkty, których nie mamy w naszym magazynie zostaną wysłane dopiero 30/31 stycznia. Jeśli chcecie się Państwo upewnić, czy dany produkt jest u nas dostępny "od ręki" prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zamówienia, które zostaną złożone do północy z niedzieli 21 stycznia na poniedziałek 22 stycznia zostaną wysłane do Państwa 23/24 stycznia.

Za utudnienia serdecznie przepraszamy!

Wszystkie akcesoria erotyczne, które mamy w magazynie naszego sex shopu wysyłamy w przeciągu 24 godzin (liczą się tylko dni robocze) od potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (więcej na stronie Dostępność towaru).

Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania wysyłki + czas dostawy przez kuriera lub do Paczkomatu.

Możesz wybrać jedną z form dostawy Twoich zakupów:

  • Paczkomaty InPost (tylko zamówienia w przedpłacie)
  • Kurier DPD

Koszty dostawy różnią się w zależności od kwoty zamówienia i sposobu płatności. Jeśli wartość Twoich zakupów wyniesie minimum 249 zł, wyślemy je do Ciebie na nasz koszt (tylko w przypadku przedpłaty na nasze konto). Możesz wybrać czy darmową przesyłkę chcesz otrzymać Kurierem, czy do Paczkomatu.

 

Paczkomaty Kurier
Przedpłata - wartość zakupów min. 249,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
Przedpłata - wartość zakupów od 100,00 zł do 248,99 zł 5,00 zł 15,00 zł
Przedpłata - wartość zakupów poniżej 100,00 zł 10,00 zł 15,00 zł
Pobranie - niezależnie od wartości zakupów N.D. 19,00 zł

Paczkomaty

Termin dostawy

Czas dostawy paczki wysłanej do Paczkomatów InPost to 3 dni robocze. Po wysyłce dostaniesz maila (od Paczkomatów) z informacją o nadaniu paczki i jej numerem. Kiedy przesyłka znajdzie się w Paczkomacie dostaniesz kolejnego maila z numerem kodu, za pomocą którego będziesz mogła odebrać paczkę. Przesyłka będzie czekała w Paczkomacie przez następne 72 godziny. Po tym czasie zostanie wysłana do oddziału InPost w Twoim mieście, gdzie będzie czekać na odbiór przez kolejne 11 dni.

Jak odebrać paczkę w Paczkomacie?

Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. Wyjmij ją i już!

Kurier

Termin dostawy

Jeśli wybierzesz opcję dostawy kurierem, Twoje zakupy zostaną dostarczone firmą DPD. Paczka powinna dotrzeć do Ciebie następnego dnia roboczego po jej nadaniu. W szczególnych przypadkach (strajki, bardzo złe warunki pogodowe, okres przedświąteczny) może zdarzyć się, że przesyłka będzie szła dłużej. Zawsze możesz sprawdzić status swojej paczki na stronie firmy kurierskiej DPD >>.. Numer listu przewozowego dostaniesz w mailu, który wyślemy do Ciebie po nadaniu paczki. W razie problemów z namierzeniem przesyłki skontaktuj się z nami.

Kurierzy zazwyczaj dzwonią przed dostawą, chociaż nie jest to ich obowiązkiem.

Jeśli odbierasz przesyłkę za pobraniem, upewnij się, że masz odliczoną kwotę, potrzebną do zapłaty kurierowi. Może się zdarzyć, że nie będzie miał wydać z większych nominałów.

Ubezpieczenie i reklamacje przesyłki

W trakcie odbierania przesyłki od kuriera dokładnie ją sprawdź. Jeśli przesyłka jest uszkodzona lub masz jakiekolwiek wątpliwości, że mogła być rozpakowana, poproś o sporządzenie Protokołu Szkodowego. Kurier powinien mieć przy sobie taki dokument i nie może odmówić jego wypisania. Jeśli go nie ma, spisz na kartce papieru krótką informację i daj do podpisania kurierowi. Pamiętaj, że podpisując się na liście przewozowym bez spisania Protokołu potwierdzasz, że "odbierasz przesyłkę w stanie nieuszkodzonym" i wtedy reklamowanie usługi kurierskiej nie będzie już możliwe.

Dyskretna przesyłka

Wszystkie paczki pakowane są w naszym sex shopie dla kobiet frywolnie.pl w sposób dyskretny, tak żeby nikt postronny nie dowiedział się, co jest w środku. Przeczytaj więcej o dyskretnej przesyłce.