Facebook

Formy i koszty dostawy

Wszystkie akcesoria erotyczne, które mamy w magazynie naszego sex shopu wysyłamy w przeciągu 24 godzin (liczą się tylko dni robocze) od potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (więcej na stronie Dostępność towaru).

Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania wysyłki + czas dostawy przez kuriera, Pocztę lub do Paczkomatu.

Możesz wybrać jedną z form dostawy Twoich zakupów:

  • Paczkomaty InPost (tylko zamówienia w przedpłacie)
  • Kurier - DPD (dawna Siódemka)
  • Poczta Polska

Koszty dostawy różnią się w zależności od firmy dostarczającej przesyłkę i sposobu płatności. Jeśli wartość Twoich zakupów wyniesie minimum 249 zł, wyślemy je do Ciebie na nasz koszt (tylko w przypadku przedpłaty na nasze konto). Możesz wybrać czy darmową przesyłkę chcesz otrzymać Pocztą, Kurierem czy do Paczkomatu.

 

Paczkomaty Kurier
Przedpłata - wartość zakupów min. 249,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
Przedpłata - wartość zakupów od 100,00 zł do 248,99 zł 5,00 zł 15,00 zł
Przedpłata - wartość zakupów poniżej 100,00 zł 10,00 zł 15,00 zł
Pobranie - niezależnie od wartości zakupów N.D. 19,00 zł

Paczkomaty

Termin dostawy

Czas dostawy paczki wysłanej do Paczkomatów InPost to 3 dni robocze. Po wysyłce dostaniesz maila (od Paczkomatów) z informacją o nadaniu paczki i jej numerem. Kiedy przesyłka znajdzie się w Paczkomacie dostaniesz kolejnego maila z numerem kodu, za pomocą którego będziesz mogła odebrać paczkę. Przesyłka będzie czekała w Paczkomacie przez następne 72 godziny. Po tym czasie zostanie wysłana do oddziału InPost w Twoim mieście, gdzie będzie czekać na odbiór przez kolejne 11 dni.

Jak odebrać paczkę w Paczkomacie?

Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. Wyjmij ją i już!

Kurier

Termin dostawy

Jeśli wybierzesz opcję dostawy kurierem, Twoje zakupy zostaną dostarczone firmą DPD (dawna Siódemka). Paczka powinna dotrzeć do Ciebie następnego dnia roboczego po jej nadaniu. W szczególnych przypadkach (strajki, bardzo złe warunki pogodowe, okres przedświąteczny) może zdarzyć się, że przesyłka będzie szła dłużej. Zawsze możesz sprawdzić status swojej paczki na stronie DPD. Numer listu przewozowego dostaniesz w mailu, który wyślemy do Ciebie po nadaniu paczki. W razie problemów z namierzeniem przesyłki skontaktuj się z nami.

Kurier będzie próbował doręczyć przesyłkę do Ciebie dwa razy. Po nieudanej próbie doręczenia przesyłki kurier powinien zostawić awizo. Po dwukrotnie nieudanej próbie doręczenia sugerujemy kontakt z DPD (tel: 801-400-373 lub 22-577-55-55) w celu umówienia odbioru w oddziale.

Kurierzy zazwyczaj dzwonią przed dostawą, chociaż nie jest to ich obowiązkiem. Jeśli chcesz samodzielnie skontaktować się z kurietem, to numer do niego możesz sprawdzić na stronie DPD, w sekcji śledzenia przesyłki.

Jeśli odbierasz przesyłkę za pobraniem, upewnij się, że masz odliczoną kwotę, potrzebną do zapłaty kurierowi. Może się zdarzyć, że nie będzie miał wydać z większych nominałów.

Ubezpieczenie i reklamacje przesyłki

Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem firmy DPD są przez nas ubezpieczane do wartości przesyłki ale do złożenia reklamacji będziemy potrzebować Protokołu Szkodowego.
W trakcie odbierania przesyłki od kuriera dokładnie ją sprawdź. Jeśli przesyłka jest uszkodzona lub masz jakiekolwiek wątpliwości, że mogła być rozpakowana, poproś o sporządzenie Protokołu Szkodowego. Kurier powinien mieć przy sobie taki dokument i nie może odmówić jego wypisania. Jeśli go nie ma, spisz na kartce papieru krótką informację i daj do podpisania kurierowi. Pamiętaj, że podpisując się na liście przewozowym bez spisania Protokołu potwierdzasz, że "odbierasz przesyłkę w stanie nieuszkodzonym" i wtedy reklamowanie usługi kurierskiej nie będzie już możliwe.

Dyskretna przesyłka

Wszystkie paczki pakowane są w naszym sex shopie dla kobiet frywolnie.pl w sposób dyskretny, tak żeby nikt postronny nie dowiedział się, co jest w środku. Przeczytaj więcej o dyskretnej przesyłce.