Facebook

Dyskretna przesyłka

Obecnie dyskretne pakowanie przesyłek w sex shopach internetowych stało się już standardem. W sex shopie dla kobiet frywolnie.pl również dbamy o Twoją prywatność i chcemy zapewnić Ci maksimum dyskrecji. Nasze przesyłki pakowane są tak, że żadna osoba postronna (kurier, współlokatorka, dziecko) nie domyśli się co jest w środku bez otwierania paczki.

Oprócz dyskrecji dbamy również o takie zapakowanie Twoich zakupów żeby nie uległy uszkodzeniu w trakcie dostawy.

Zobacz jak wygląda pakowanie paczki w naszym sklepie.


Każdy produkt z osobna na początku owijany jest folią bąbelkową lub wkładany do torebki bąbelkowej.


Następnie każdy produkt z osobna owijamy folią stretch, która dodatkowo go chroni i zabezpiecza przed ciekawskim wzrokiem niepożądanych osób.


Na dno pudełka sypiemy piankę wypełniającą (tzw. "chrupki") i chroniącą produkty.


Na piance umieszczamy owinięty produkt.


Wszystkie wolne przestrzenie w paczce dodatkowo wypełniamy chrupkami.


Paczkę zaklejamy szarą taśmą. Ani na paczce, ani na taśmie nie ma żadnych oznaczeń sex shopu internetowego dla kobiet frywolnie.pl. Jako nadawca widnieje adres firmy IT axent.pl.

Bardzo małe akcesoria erotyczne możemy zapakować w kopertę bąbelkową, z zachowaniem zasad solidności, bezpieczeństwa i dyskrecji.


Staramy się pakować nasze paczki tak, żeby Twoje zakupy nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Jeśli jednak tak się stanie, koniecznie wypisz z doręczycielem Protokół Szkody, który jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji doręczenia paczki.


Chrupki (pianki) firmy Skropak, których używamy do wypełniania przesyłek są w 100% biodegradowalne i nietoksyczne. Produkuje się je z materiałów pochodzenia roślinnego (skrobia kukurydziana). Możesz je zutylizować wrzucając do wody, chrupki po prostu się rozpuszczą. Jeśli masz w ogródku/na działce kompostownik, to również możesz wrzucić do niego pianki.
Chrupki Skropak, to zdecydowanie jeden z najbardziej przyjaznych środowisku produktów do zabezpieczania przesyłek!