Facebook

Czekolada do ciała Bijoux Indiscrets Poeme gorzka czekolada

Producent: Bijoux Indiscrets, Kategoria: Kosmetyki erotyczne
Czekolada_do_ciala_Bijoux_Indiscrets_Poeme_mrozony_gorzka_czekolada_01.jpg
Czekolada_do_ciala_Bijoux_Indiscrets_Poeme_mrozony_gorzka_czekolada_02.jpg
Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Obudź w sobie duszę zmysłowej artystki i wymaluj na ciele Kochanka/Kochanki słodkie symbole Twoich uczuć. Maluj serca, jeśli kochasz gorąco albo płomienie jeśli rozpalacie się do białości. Jak już skończysz swoje dzieło zliż całą czekoladę z ciała Partnera/Partnerki doprowadzając go/ją na szczyty rozkoszy.

Czekoladę możesz nanosić załączonym piórkiem z miękką silikonową końcówką albo palcem. Przetestujcie obydwie opcje i wybierzcie tę, która daje Wam najwięcej przyjemności. Piórka możecie używać również do wzajemnego łaskotania swoich ciał. Jest to element gry wstępnej szczególnie lubiany przez kobiety :). Skóra delikatnie pobudzona delikatnym piórkiem będzie intensywniej reagować na ciepło języka zlizującego czekoladę.

Czekolada jest zamknięta w piękny szklany słoiczek. Razem z piórkiem-pędzelkiem stanowią zgrany duet, który sprawdzi się również jako zmysłowy prezent.

Nie zalecamy używania czekolady na narządach intymnych. Zawarte w niej cukry mogą prowadzić do powstania infekcji. Możecie smarować czekoladą całe ciało ale starajcie się omijać te miejsca.

Zawartość: słoiczek z czekoladą, piórko z silikonową końcówką.

Pojemność: 50 ml.

Zapach/smak: gorzka czekolada.

Skład: syrop glukozowy, cukier, woda, kwas cytrynowy (E-330), stabilizator (E-440) - pektyna, aromaty smakowe, sorbinian potasu (E-202), barwniki spożywcze. Czekolady o smakach owocowych zawierają dodatkowo skoncentrowane soki owocowe.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni